Поиск Google по сайту

warningВ данном режиме просмотра документов существуют некоторые ограничения: закрыт просмотр предыдущих редакций документа и некоторые разделы базы нормативов. Для просмотра базы нормативов без ограничений и полном отсутствии рекламы Вы можете воспользоваться версией сайта "Закон и Норматив для профессионалов"

БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
13.05.2011 N 441

Про підсумки I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року N 928 (928/2010) "Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" й наказу Міністерства освіти і науки від 26.10.2010 N 1011 (v1011290-10) "Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" у 2010-2011 навчальному році проведено I Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів, ліцеїстів військових ліцеїв, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів і курсантів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації усіх форм власності, у якому взяло участь понад 1 мільйон учасників.
Фінальний етап відбувся 5 березня 2011 року в Автономній Республіці Крим, усіх обласних центрах України, містах Києві та Севастополі. У ньому взяло участь 517 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, 66 учнів професійно-технічних навчальних закладів, 254 студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації усіх форм власності, 40 курсантів вищих військових навчальних закладів.
Учасники мовно-літературних змагань загалом продемонстрували високий рівень знань і виявили не лише фахову підготовку, а й креативність у розв'язанні конкурсних завдань. Більше 80% робіт характеризується творчим підходом: наявністю поетичних замальовок, художніх інкрустацій, композиційною оригінальністю, умінням римувати, полемізувати з висловлюваннями відомих істориків і письменників.
Конкурсні роботи виконувалися переважно українською мовою. Відповідно до умов проведення змагань деякі учасники скористалися своїм правом й виконували роботи рідною мовою - російською, молдовською, кримсько-татарською та польською.
Журі, затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 16.03.2011 N 233 (v0233736-11) , визначило переможців цих інтелектуальних змагань.
За результатами фінального етапу I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка НАКАЗУЮ:
1. Затвердити списки переможців I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (додатки 1-7).
2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
3.1. Довести до відома органів управлінь освіти результати I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
3.2. Проаналізувати результати I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і відзначити педагогічних працівників закладів та установ освіти, які провели значну роботу з організації та проведення відповідного заходу, враховувати цю роботу під час їх атестації.
4. Наказ розмістити на офіційному сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту - www.mon.gov.ua.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Міністр
Д.В.Табачник

Додаток 1
до наказу Міністерства
освіти і науки, молоді
та спорту
13.05.2011  N 441

СПИСОК

переможців фінального етапу I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

5 клас
Диплом I ступеня
 Гриценко               - Полтавська гімназія N 17
 Яна Анатоліївна
 Клочков                - Томинобалківська загальноосвітня школа
 Валерій Михайлович       I-III ступенів Білозерського району
                          Херсонської області
 Петраш                 - СЗОШ I-III ступенів N 12
 Анна Ігорівна            м. Хмельницького
 Суліма                 - гімназія N 191 ім. П.Тичини м. Києва
 Софія Євгенівна
 Цуркан                 - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Іван Михайлович          N 27 Чернівецької міської ради
Диплом II ступеня
 Варварик               - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Костянтин Костянтинович  N 30 м. Житомира
 Дробниця               - Кролевецька загальноосвітня школа
 Марія Вікторівна         I-III ступенів N 2 Кролевецької районної
                          ради Сумської області
 Дунай                  - Одеська загальноосвітня школа
 Андрій Віталійович       I-III ступенів N 48
 Кардинал               - Червоноградська загальноосвітня школа
 Вікторія Іванівна        I-III ступенів N 8 Львівської області
 Княжев                 - Одеська загальноосвітня школа
 Андрій Олексійович       I-III ступенів N 63
 Криворука              - Цюрупинська СЗОШ N 4 Херсонської області
 Єлизавета Вікторівна
 Маркович               - Прилуцька гімназія N 5 Прилуцької
 Катерина Сергіївна       міської ради Чернігівської області
 Радіонова              - Котелевська гімназія N 1 Полтавської
 Любов Геннадіївна        області
 Ремез                  - комунальний заклад "Харківський
 Ольга Олександрівна      спеціальний загальноосвітній навчально-
                          виховний комплекс для дітей з вадами
                          зору ім. В.Г.Короленка Харківської
                          обласної ради"
 Саргсян                - Харківська спеціалізована школа
 Евеліна Левонівна        I-III ступенів N 17 Харківської міської
                          ради Харківської області
 Тихоновська            - Носівська районна гімназія Носівської
 Аліна Хієн               районної ради Чернігівської області
 Чесневський            - Луцька загальноосвітня школа
 Богдан Валентинович      I-III ступенів N 15 Луцької міської ради
                          Волинської області
Диплом III ступеня
 Андрущенко             - Лучистівська загальноосвітня школа
 Анастасія Сергіївна      I-III ступенів м. Алушти
                          Автономної Республіки Крим
 Бойчук                 - Костопільська гуманітарна гімназія
 Юлія Юріївна             Рівненської області
 Васіна                 - Донецький багатопрофільний ліцей N 124
 Єлизавета Олександрівна
 Габрік                 - гімназія N 178 м. Києва
 Наталія Євгенівна
 Гетьманенко            - Новоукраїнська загальноосвітня школа
 Анастасія Олександрівна  I-III ступенів N 6 Новоукраїнської
                          районної ради Кіровоградської області
 Гордовий               - комунальний заклад "Навчально-виховне
 Кирило Олексійович       об'єднання - "Спеціалізований
                          загальноосвітній навчальний заклад школа
                          I ступеня "Гармонія" - гімназія імені
                          Тараса Шевченка - центр позашкільного
                          виховання "Контакт" Кіровоградської
                          міської ради Кіровоградської області"
 Загоруйко              - Зміївський ліцей N 1 ім. двічі Героя
 Тетяна Юріївна           Радянського Союзу З.К.Слюсаренка
                          Зміївської районної ради Харківської
                          області
 Зіневич                - Стрільська загальноосвітня школа
 Олеся Олегівна           I-III ступенів Сарненського району
                          Рівненської області
 Кобилецька             - Львівська загальноосвітня школа
 Тетяна Вікторівна        I-III ступенів N 20
 Лісовець               - Буська загальноосвітня школа
 Віталій Михайлович       I-III ступенів N 2 Львівської області
 Моторний               - Шевченківська загальноосвітня школа
 Денис Леонідович         I-III ступенів Жовтневої районної ради
                          Миколаївської області
 Мочалова               - гімназія "Інтелект" м. Горлівки
 Дар'я Анатоліївна        Донецької області
 Орел                   - Писарівська загальноосвітня школа
 Анастасія Петрівна       I-III ступенів Вінницького району
                          Вінницької області
 Ощепков                - Восходненська загальноосвітня школа
 Костянтин Володимирович  I-III ступенів Красногвардійського
                          району Автономної Республіки Крим
 Пилипчук               - Горбулівська загальноосвітня школа
 Ангеліна Павлівна        I-III ступенів ім. В.Н.Мартиненка
                          Черняхівського району Житомирської
                          області
 Прокопенко             - Чоповицький ЗНВК "Гімназія-ЗНЗ
 Юлія Сергіївна           I-III ст.-ДНЗ" Малинського району
                          Житомирської області
 Пулькевич              - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Дарина Володимирівна     N 1 м. Ізяслава Хмельницької області
 Соботник               - Отинійська загальноосвітня школа
 Діана Любомирівна        I-III ступенів Коломийської районної
                          ради Івано-Франківської області
6 клас
Диплом I ступеня
 Ковальський            - Одеський навчально-виховний комплекс
 Віктор Олегович          N 90
 Костіна                - Сумська спеціалізована школа
 Анастасія Володимирівна  I-III ступенів N 17
 Харишин                - Рогатинська спеціалізована школа
 Марія Миколаївна         I-III ступенів  N 1 з поглибленим
                          вивченням іноземної мови Рогатинської
                          районної ради Івано-Франківської області
 Чабан                  - Снігурівська районна гімназія
 Олександр Юрійович       Снігурівської районної ради
                          Миколаївської області
 Якимець                - Рівненська гімназія "Гармонія"
 Роман Валерійович
Диплом II ступеня
 Жолуденко              - Чаплинська спеціалізована школа
 Анатолій Анатолійович    I-III ступенів N 1 Херсонської області
 Колісник               - Уманський навчально-виховний комплекс
 Юлія Михайлівна          "Загальноосвітня школа I-II ступенів
                          N 7 - колегіум" Черкаської області
 Лазарева               - гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського
 Ніна В'ячеславівна       м. Сімферополя
 Лоцманова              - навчально-виховний комплекс "Балтська
 Євгенія Ігорівна         ЗОШ I-III ступенів N 1 ім. О.Гончара -
                          ліцей" Балтського району Одеської
                          області
 Манько                 - Смілянська загальноосвітня школа
 Аліна Костянтинівна      I-III ступенів N 7 Смілянської міської
                          ради Черкаської області
 Мегела                 - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Ангеліна Юріївна         с. Тур'я-Ремета Перечинського району
                          Закарпатської області
 Міськів                - Більче-Золотецька загальноосвітня школа
 Уляна Володимирівна      I-III ступенів Борщівського району
                          Тернопільської області
 Правак                 - НВК "ЗОШ I-III ступенів, гімназія"
 Юлія Богданівна          м. Дунаєвець Хмельницької області
 Сідляр                 - Гаврилівська загальноосвітня школа
 Ірина Василівна          I-III ступенів Надвірнянської районної
                          ради Івано-Франківської області
 Унгурян                - гімназія N 7 Чернівецької міської ради
 Ольга Володимирівна
Диплом III ступеня
 Барабаш                - Радянська загальноосвітня школа
 Раїса Володимирівна      I-III ступенів Кобеляцького району
                          Полтавської області
 Борсук                 - Малокомишуваська загальноосвітня школа
 Анна Іванівна            I-III ступенів Ізюмської районної ради
                          Харківської області
 Василенко              - гімназія N 191 ім. П.Тичини м. Києва
 Ярослава Ігорівна
 Грузіна                - Андрушівська гімназія Андрушівського
 Вікторія Анатоліївна     району Житомирської області
 Ковальчук              - Калуська загальноосвітня школа
 Анастасія Матвіївна      I-III ступенів N 7 Калуської міської
                          ради Івано-Франківської області
 Лісогор                - Шполянська загальноосвітня школа
 Олександра Сергіївна     I-III ступенів N 1 Шполянської районної
                          ради Черкаської області
 Малиновська            - Нерубайський навчально-виховний комплекс
 Ольга Володимирівна      Біляївського району Одеської області
 Махно                  - Семенівський навчально-виховний комплекс
 Аліна Анатоліївна        N 1 ім. М.М.Хорунжого Полтавської
                          області
 Наришкіна              - Миколаївська ЗОШ I-III ступенів
 Крістіна Геннадіївна     Петропавлівського району
                          Дніпропетровської області
 Палатай                - Карлівська гімназія ім. Н.Герасименко
 Дар'я Володимирівна      Полтавської області
 Полубоярова            - Костянтинівське районне НВО N 1 "Таврія"
 Аліса Миколаївна         Мелітопольського району Запорізької
                          області
 Резаєв                 - гімназія N 315 м. Києва
 Ярослав Олегович
 Ривко                  - Миколаївська загальноосвітня школа
 Оксана Іванівна          I-III ступенів N 1 Львівської області
 Романюк                - Кіровоградський обласний
 Марина Олегівна          загальноосвітній навчально-виховний
                          комплекс гуманітарно-естетичного профілю
                          (гімназія - інтернат - школа мистецтв)
                          Кіровоградської обласної ради
 Савків                 - Монастириська загальноосвітня школа
 Павлина Ігорівна         I-III ступенів Тернопільської області
 Сухіна                 - Рубіжанська спеціалізована школа
 Поліна Романівна         I-III ступенів N 2 Рубіжанської міської
                          ради Луганської області
 Трускова               - гімназія N 1 м. Севастополя
 Ірина Олександрівна
 Хлівнюк                - Вишнівська загальноосвітня школа
 Сергій Сергійович        I-III ступенів N 2 Києво-Святошинського
                          району Київської області
 Шваленко               - Березнегуватська загальноосвітня школа
 Вікторія Юріївна         I-III ступенів Березнегуватської
                          районної ради Миколаївської області
7 клас
Диплом I ступеня
 Качак                  - Голинська загальноосвітня школа
 Христина Іванівна        I-III ступенів Калуської районної ради
                          Івано-Франківської області
 Золотницька            - Головинська гімназія Черняхівського
 Анастасія Вікторівна     району Житомирської області
 Литвин                 - Тягинська загальноосвітня школа
 Олена Ярославівна        I-III ступенів Бериславського району
                          Херсонської області
 Вахтіна                - Іллічівська гімназія N 1 Одеської
 Галина В'ячеславівна     області
 Пастух                 - Петрівська загальноосвітня школа
 Анастасія Олександрівна  I-III ступенів Кодимського району
                          Одеської області
Диплом II ступеня
 Дейнека                - Прилуцька спеціалізована загальноосвітня
 Яна Віталіївна           школа I-III ступенів N 6 з поглибленим
                          вивченням інформаційних технологій
                          Чернігівської області
 Дмитровський           - білінгвальна гімназії N 2 м. Севастополя
 Михайло Юрійович
 Заболотна              - гімназія м. Білої Церкви Київської
 Аліна Олександрівна      області
 Кликова                - комунальний заклад "Луганський
 Ірина Вікторівна         навчально-виховний комплекс
                          спеціалізована школа I ступеня -
                          гімназія N 52"
 Коваленко              - Миргородська загальноосвітня школа
 Андрій Павлович          I-III ступенів N 7 Полтавської області
 Лупан                  - Мирненська загальноосвітня школа
 Юлія Юріївна             I-III ступенів Бориспільського району
                          Київської області
 Маркевич               - суспільно-гуманітарна гімназія м. Тореза
 Юлія Сергіївна           Донецької області
 Масловська             - загальноосвітня школа I-III ступенів N 5
 Ірина Михайлівна         м. Житомира
 Паневська              - гімназія N 1 Чернівецької міської ради
 Наталія Ігорівна
 Тітарчук               - Хмельницька гімназія N 1
 Поліна Василівна         ім. В.Красицького
 Ярощук                 - загальноосвітня школа I-III ступенів N 7
 Анастасія Сергіївна      м. Синельникового Дніпропетровської
                          області
Диплом III ступеня
 Баган                  - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Ірина Андріївна          N 2 м. Хоросткова Гусятинського району
                          Тернопільської області
 Биць                   - Квасилівський навчально-виховний
 Олена Віталіївна         комплекс "школа-ліцей" Рівненського
                          району Рівненської області
 Будерецька             - загальноосвітня школа  I-II ступенів
 Анна Сергіївна           N 3 м. Волочиська Хмельницької області
 Гупалик                - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Ірина Андріївна          с. Пнівне Камінь-Каширського району
                          Волинської області
 Завгородня             - Хитцівська загальноосвітня школа
 Ірина Іванівна           I-III ступенів Гадяцького району
                          Полтавської області
 Івончак                - Новобросковецька загальноосвітня школа
 Анастасія Дмитрівна      I-III ступенів Сторожинецького району
                          Чернівецької області
 Качан                  - Іванківська загальноосвітня школа
 Анна Василівна           I-III ступенів N 1 Київської області
 Кучеренко              - Сокирянська загальноосвітня школа
 Валерія Володимирівна    I-III ступенів N 1 Чернівецької області
 Макар                  - Берегівська загальноосвітня школа
 Валентина Юріївна        I-III ступенів N 5 з поглибленим
                          вивченням англійської мови Берегівської
                          міської ради Закарпатської області
 Михайленко             - Криворізький науково-технічний
 Іван Юрійович            металургійний ліцей N 81
                          Дніпропетровської області
 Міщук                  - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Тетяна Володимирівна     с. Гуща Любомльського району Волинської
                          області
 Сарапіна               - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Анастасія Анатоліївна    N 2 смт Ратне Волинської області
 Сейдаметова            - НВК "ШФМЛ" м. Алушти Автономної
 Ельнара Ісмаїлівна       Республіки Крим
 Семикаш                - Великочернеччинська спеціалізована школа
 Ірина Вікторівна         I-III ступенів Сумської районної ради
                          Сумської області
 Смага                  - Ніжинська загальноосвітня школа
 Тетяна Сергіївна         I-III ступенів N 7 Ніжинської міської
                          ради Чернігівської області
 Солодовидченко         - Солоницівська гімназія N 3 Дергачівської
 Світлана Сергіївна       районної ради Харківської області
 Стоцька                - Перегінська загальноосвітня школа
 Любов Романівна          I-III ступенів N 1 Рожнятівської
                          районної ради Івано-Франківської області
 Фарбітник              - Перша українська гімназія ім. М.Аркаса
 Інна Володимирівна       Миколаївської міської ради Миколаївської
                          області
 Хмара                  - ЗСШ N 19 м. Павлограда Дніпропетровської
 Юлія Володимирівна       області
 Хоссейн                - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Басіра Саїд              N 33 м. Сімферополя
 Чернега                - навчально-виховний комплекс
 Ольга Сергіївна          "Гайворонська гімназія - загальноосвітня
                          школа I-III ступенів N 5"
                          Кіровоградської області
 Чиженко                - Сигнаївський навчально-виховний комплекс
 Ірина Андріївна          "Дошкільний навчальний заклад -
                          загальноосвітня школа I-III ступенів"
                          Шполянської районної ради Черкаської
                          області
8 клас
Диплом I ступеня
 Бородатенко            - Татарбунарський навчально-виховний
 Карина  Вікторівна       комплекс "Загальноосвітня школа
                          I-III ступенів - гімназія"
                          Татарбунарського району Одеської області
 Кульбабська            - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Мар'яна Петрівна         N 27 Чернівецької міської ради
 Куріна                 - спеціалізована загальноосвітня школа
 Ірина Анатоліївна        I-III ступенів N 117 м. Одеси
 Миронова               - Жидачівська гімназія ім. О.Партицького
 Юлія Юріївна             Львівської області
 Сподар                 - Долинська гімназія N 1 Долинської
 Ірина Володимирівна      районної ради Івано-Франківської області
 Шевчук                 - Херсонська багатопрофільна гімназія N 20
 Тетяна Вікторівна        ім. Лавреньова
Диплом II ступеня
 Алексєєнко             - навчально-виховний комплекс "Школа
 Ксенія Олександрівна     гуманітарної праці" Херсонської обласної
                          ради
 Атамась                - Мішково-Погорілівська загальноосвітня
 Вікторія Олегівна        школи I-III ступенів Жовтневої районної
                          ради Миколаївської області
 Балабан                - Харківська загальноосвітня школа
 Ангеліна Віталіївна      I-III ступенів N 142 Харківської міської
                          ради Харківської області
 Бережна                - Лебединська спеціалізована школа
 Наталія Анатоліївна      I-III ступенів N 7 Лебединської міської
                          ради Сумської області
 Гергі                  - Озерненська  загальноосвітня школа
 Еунічія Євгенівна        I-III ступенів Ізмаїльського району
                          Одеської області
 Гоголева               - колегіум м. Хмельницького
 Марія Ігорівна
 Горбачевська           - Житомирська міська гуманітарна гімназія
 Марина Володимирівна     N 23
 Дяченко                - Кременчуцька гімназія N 6 Полтавської
 Марія Вікторівна         області
 Канєвська              - Тальнівський економіко-математичний
 Яна Вікторівна           ліцей Тальнівської районної ради
                          Черкаської області
 Назарук                - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Оксана Станіславівна     с. Видерта Каменя-Каширського району
                          Волинської області
 Присяжнюк              - Баранівська загальноосвітня школа
 Марина Володимирівна     I-III ступенів N 2 Житомирської області
 Стасюк                 - СЗШ I-II ступенів-ліцей N 7 м. Вінниці
 Ольга Володимирівна
Диплом III ступеня
 Бондаренко             - Нововодолазька гімназія Нововодолазької
 Ірина Ігорівна           районної ради Харківської області
 Будзяк                 - Бучанська Українська гімназія Київської
 Наталія Василівна        області
 Гнатюк                 - Юрківська СЗШ I-III ступенів
 Ірина Алевтинівна        Тульчинської районної ради Вінницької
                          області
 Донченко               - Миронівський навчально-виховний комплекс
 Олексій Андрійович       Київської області
 Каліцун                - Дулібський НВК "СЗШ-гімназія"
 Марія Іванівна           ім. М.Шашкевича Стрийського району
                          Львівської області
 Ковтун                 - Роменська спеціалізована загальноосвітня
 Валерія  Валеріївна      школа I-III ступенів N 1
                          ім. П.Калнишевського Роменської міської
                          ради Сумської області
 Мисник                 - Баштанська загальноосвітня школа
 Інна Сергіївна           I-III ступенів N 1 Баштанської районної
                          ради Миколаївської області
 Муравська              - Класична гімназія при Львівському
 Богдана Леонідівна       національному університеті імені Івана
                          Франка
 Мустафа                - суспільно-гуманітарна гімназія м. Тореза
 Юлія Євгенівна           Донецької області
 Полянська              - Полтавський міський багатопрофільний
 Інна Юріївна             ліцей N 1 імені І.П.Котляревського
 Посохова               - Великобурлуцька загальноосвітня школа
 Альона Володимирівна     I-III ступенів Великобурлуцької районної
                          ради Харківської області
 Примак                 - Менська загальноосвітня школа
 Вікторія Олександрівна   I-III ступенів імені Т.Шевченка Менської
                          районної ради Чернігівської області
 Світайло               - Шабельниківський навчально-виховний
 Юлія Василівна           комплекс "Дошкільний навчальний заклад -
                          загальноосвітня школа I-III ступенів"
                          Золотоніської районної ради Черкаської
                          області
 Сидоренко              - гімназія N 315 м. Києва
 Анастасія Володимирівна
 Соложко                - Киселівська загальноосвітня школа
 Олександр Вікторович     I-III ступенів Білозерського району
                          Херсонської області
 Стовба                 - Хорольська загальноосвітня школа
 Олена Валеріївна         I-III ступенів N 4 Полтавської області
 Сулєйманова            - гімназія N 11 ім. К.А.Треньова
 Нілюфер Ролланівна       м. Сімферополя
 Федоренко              - ліцей N 15 м. Чернігова
 Галина Миколаївна
 Філь                   - Конотопська гімназія Конотопської
 Анна Михайлівна          міської ради Сумської області
9 клас
Диплом I ступеня
 Галамушка              - Львівська загальноосвітня школа
 Софія Андріївна          I-III ступенів N 49
 Гичка                  - Вільшанська загальноосвітня школа
 Олексій Анатолійович     I-III ступенів Дергачівської районної
                          ради Харківської області
 Довбуш                 - Бучацька гімназія  ім. В.М.Гнатюка
 Ольга Михайлівна         Тернопільської області
 Журавель               - навчально-виховний комплекс
 Дмитро Валерійович       "ЗОШ I-III ступенів - ліцей"
                          м. Білгорода-Дністровського
                          Одеської області
 Стражеску              - Гвардійський НВК "Школа-гімназія" N 2
 Катерина Юріївна         Сімферопольського району Автономної
                          Республіки Крим
Диплом II ступеня
 Вигівська              - Ірпінська спеціалізована загальноосвітня
 Діана Анатоліївна        школа I-III ступенів N 12
                          Київської області
 Гордієнко              - Первомайська гімназія Первомайського
 Ольга Олексіївна         району Миколаївської області
 Завадська              - гімназія N 136 м. Києва
 Поліна Сергіївна
 Кірєєва                - Миколаївський ліцей "Педагог"
 Світлана Дмитрівна       Миколаївської міської ради
 Кокарь                 - Запорізький багатопрофільний ліцей N 99
 Наталія Андріївна
 Плачинта               - Новоселівський навчально-виховний
 Кармелія Юріївна         комплекс "Загальноосвітня школа
                          I-III ступенів - ліцей" Саратського
                          району Одеської області
 Таргулова              - Миколаївська загальноосвітня школа
 Віра Андріївна           I-III ступенів N 50 ім. Г.Л.Дівіної
                          Миколаївської міської ради
 Товстюк                - Нетішинська загальноосвітня школа
 Анастасія Ігоріївна      I-III ступенів N 2 Хмельницької області
 Турчин                 - Бережанська загальноосвітня школа
 Ірина Мирославівна       I-III ступенів N 1 Тернопільської
                          області
 Чаповська              - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Марія Миколаївна         N 35 м. Житомира
Диплом III ступеня
 Бабченко               - Кременчуцька спеціалізована
 Анастасія Володимирівна  загальноосвітньої школи
                          I-III ступенів N 10 з поглибленим
                          вивченням англійської мови
                          Полтавської області
 Випирайло              - Ялтинський  НВК "Школа-ліцей" N 9
 Єлизавета Олександрівна  Автономної Республіки Крим
 Гарага                 - Приозерненська загальноосвітня школа
 Майя Георгіївна          I-III ступенів ступенів Кілійського
                          району Одеської області
 Джагінян               - Лисянська загальноосвітня школа
 Гаяне Аракелівна         I-III ступенів N 2 Лисянської районної
                          ради Черкаської області
 Дубиняк                - Підвисоцька загальноосвітня школа
 Катерина Валідівна       I-III ступенів ім. Т.Г.Шевченка
                          Новоархангельської районної ради
                          Кіровоградської області
 Забудська              - Черкаська спеціалізована школа N 33
 Ірина Сергіївна          Черкаської міської ради
 Коваль                 - Роменська загальноосвітня школа
 Тетяна Юріївна           I-III ступенів N 11 Роменської міської
                          ради Сумської області
 Козова                 - спеціалізований загальноосвітній
 Дар'я Володимирівна      навчальний заклад I-III ступенів N 3
                          м. Долинської Кіровоградської області
 Ліпай                  - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Поліна Олегівна          N 49 м. Севастополя
 Літвінова              - Новопсковська загальноосвітня школа
 Анна Миколаївна          I-III ступенів Новопсковської районної
                          ради Луганської області
 Мацюк                  - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Ольга Вікторівна         N 4 м. Козятина Вінницької області
 Онофрейчук             - Коровійська загальноосвітня школа
 Марія Іванівна           I-III ступенів Глибоцького району
                          Чернівецької області
 Павлушенко             - Іллічівська гімназія N 1 Одеської
 Валентина Анатоліївна    області
 Присяжнюк              - Маньківська загальноосвітня школа
 Тетяна Іванівна          I-III ступенів N 1 Маньківської районної
                          ради Черкаської області
 Разуменко              - загальноосвітня школа I-III ступенів N 4
 Марія Олегівна           м. Севастополя
 Сергєєва               - Шевченківський ліцей Шевченківської
 Катерина Сергіївна       районної ради Харківської області
 Сич                    - Прилуцька гімназія N 1 Прилуцької
 Ганна Валеріївна         міської ради Чернігівської області
 Сліпко                 - гімназія N 315 м. Києва
 Олена Петрівна
 Цехмейструк            - Киликиївський НВК Славутського району
 Тетяна Олександрівна     Хмельницької області
 Цюник                  - Нововолинський ліцей-інтернат Волинської
 Іванна Степанівна        обласної ради
 Щирова                 - Надеждівський навчально-виховний
 Вікторія Миколаївна      комплекс Созівської районної ради
                          Харківської області
 Яремчук                - Шляхівська загальноосвітня школа
 Інна Олегівна            I-III ступенів Бершадського району
                          Вінницької області
10 клас
Диплом I ступеня
 Безклуба               - Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-
 Олена Олександрівна      Шевченківської районної ради Черкаської
                          області
 Богославець            - Львівська спеціалізована загальноосвітня
 Софія Святославівна      школа I-III ступенів N 8
 Королюк                - Калуська загальноосвітня школа
 Ірина Михайлівна         I-III ступенів N 7 Івано-Франківської
                          області
 Куц                    - загальноосвітня школа I-III ступенів
 Єва Михайлівна           N 15 м. Ужгорода
 Нижник                 - Херсонський Академічний ліцей при
 Марія Олексіївна         Херсонському державному університеті
 Рудейчук               - Битківська загальноосвітня школа
 Дмитро Михайлович        I-III ступенів Надвірнянської районної
                          ради Івано-Франківської області
 Чижик                  - Коломацький навчально-виховний комплекс
 Дарія Сергіївна          імені Героя Радянського Союзу
                          І.Є.Єгорова Коломацької районної ради
                          Харківської області
Диплом II ступеня
 Бубела                 - загальноосвітня школа I-III ступенів N 1
 Катерина Павлівна        м. Червонограда Львівської області
 Вакула                 - Новосанжарський навчально-виховний
 Анастасія Олександрівна  комплекс Полтавської області
 Івашина                - Богданівська загальноосвітня школа
 Анастасія Михайлівна     I-III ступенів Чернігівського району
                          Запорізької області
 Ковальова              - Богданівська загальноосвітня школа
 Ольга Іванівна           I-III ступенів N 1 ім. І.Г.Ткаченка
                          Знам'янської районної ради
                          Кіровоградської області
 Малій                  - комунальний загальноосвітній
 Катерина Олександрівна   навчальний заклад "Гімназія N 15"
                          м. Нікополя Дніпропетровської області
 Олійник                - навчально-виховний комплекс N 1
 Анна Василівна           м. Каменя-Каширського Волинської
                          області
 Оспеннікова            - Харківська гімназія N 152 Харківської
 Олена Олександрівна      міської ради Харківської області
 Самолюк                - Ковельська спеціалізована школа
 Юлія Павлівна            I-III ступенів N 3 імені Лесі Українки
                          Волинської області
 Сінілова               - Одеська гімназія N 4
 Яна Євгенівна
 Сукач                  - Косаківська загальноосвітня школа
 Ніна Анатоліївна         I-III ступенів Шепетівського району
                          Хмельницької області
 Ткачук                 - Прилуцька загальноосвітня школа
 Катерина Олександрівна   I-III ступенів N 7 Чернігівської області
 Турчинська             - Кузнецовська загальноосвітня школа
 Юлія Юріївна             I-III ступенів N 3 Рівненської області
 Цибах                  - навчально-виховний комплекс "Рівненський
 Ірина Олександрівна      обласний ліцей-інтернат"
 Шевчук                 - навчально-виховне об'єднання N 2
 Альона Олександрівна     м. Шепетівки Хмельницької області
Диплом III ступеня
 Бондар                 - Вишневська загальноосвітня  школа
 Оксана Віталіївна        I-III ступенів Старобільської районної
                          ради Луганської області
 Буйністрович           - Великоолександрівська загальноосвітня
 Інна Вікторівна          школа I-III ступенів N 2
                          Херсонської області
 Войчун                 - Здолбунівська загальноосвітня школа
 Наталія Ігорівна         I-III ступенів N 3 Рівненської області
 Воробель               - Новоборисівська загальноосвітня школа
 Анна Віталіївна          I-III ступенів Великомихайлівського
                          району Одеської області
 Давидюк                - Васильківська загальноосвітня школа
 Олена Василівна          I-III ступенів N 1 Васильківського
                          району Дніпропетровської області
 Деменський             - Бережанська загальноосвітня школа
 Богдан Володимирович     I-III ступенів N 1 Київської області
 Дороган                - навчально-виховний комплекс "Школа
 Вікторія Вадимівна       гуманітарної праці" Херсонської обласної
                          ради
 Жеребецька             - Класична гімназія при Львівському
 Марта Юріївна            національному університеті імені Івана
                          Франка м. Львова
 Кащеєва                - Павлоградська загальноосвітня школа
 Яна Юріївна              I-III ступенів N 6 Дніпропетровської
                          області
 Кракатиця              - Дмитрівська загальноосвітня школа
 Василь Георгійович       I-III ступенів ступенів Кілійського
                          району Одеської області
 Кричун                 - Приозерненська загальноосвітня школа
 Олена Олександрівна      I-III ступенів Кілійського району
                          Одеської області
 Кропліс                - комунальний заклад "Навчально-виховне
 Вікторія Леонідівна      об'єднання - "Спеціалізований
                          загальноосвітній навчальний заклад школа
                          I ступеня "Гармонія" - гімназія імені
                          Тараса Шевченка - центр позашкільного
                          виховання "Контакт" м. Кіровограда
 Лагода                 - Нововолинський ліцей-інтернат Волинської
 Оксана Борисівна         обласної ради
 Лепенець               - Полянська загальноосвітня школа
 Катерина Вікторівна      I-III ступенів N 1 Шполянської районної
                          ради Черкаської області
 Михайлевська           - Веселинівська загальноосвітня школа
 Юлія Сергіївна           I-III ступенів Веселинівської районної
                          ради Миколаївської області
 Семерин                - Волинський природничо-математичний ліцей
 Христина Дмитрівна       Долинської районної ради
                          Івано-Франківської області
 Сирадоєва              - загальноосвітня школа I-II ступенів
 Анастасія Олексіївна     N 1 - ліцей м. Антрацита
                          Луганської області
 Соляр                  - Підгаєцька загальноосвітня школа
 Софія Богданівна         I-III ступенів Тернопільської області
 Тимчук                 - Лозівська загальноосвітня школа
 Ельвіра Сергіївна        I-III ступенів N 12 Лозівської міської
                          ради Харківської області
 Тютюнник               - гімназія-інтернат N 13 м. Києва
 Галина Сергіївна
 Черноволова            - Комсомольська загальноосвітня школа
 Наталія Сергіївна        I-III ступенів N 5 Старобешівського
                          району Донецької області
11 клас
Диплом I ступеня
 Мандрицька             - Підгаєцька загальноосвітня школа
 Наталія Юріївна          I-III ступенів Тернопільської області
 Мацкевіч               - Галицька загальноосвітня школа
 Тетяна Миколаївна        I-III ступенів N 1 Галицької районної
                          ради Івано-Франківської області
 Покотило               - Недригайлівська спеціалізована
 Анна Вадимівна           загальноосвітня школа I-III ступенів
                          Недригайлівської районної ради
                          Сумської області
 Лавренюк               - Березівська загальноосвітня школа
 Тетяна Олександрівна     I-III ступенів N 3 Одеської області
Диплом II ступеня
 Біла                   - Донецька гімназія N 18
 Серафима Дмитрівна
 Білокриницька          - Черкаська гімназія N 31 Черкаської
 Валентина Миколаївна     міської ради
 Дудник                 - Кримківська загальноосвітня школа
 Ганна Анатоліївна        I-III ступенів Первомайської районної
                          ради Миколаївської області
 Катеринич              - Любиковицька загальноосвітня школа
 Петро Вікторович         I-III ступенів Сарненського району
                          Рівненської області
 Колос                  - Бориспільська багатопрофільна гімназії
 Юлія Володимирівна       "Перспектива" Київської області
 Кремзель               - Херсонський Академічний ліцей при
 Дарія Андріївна          Херсонському державному університеті
 Макашутіна             - Фащівська загальноосвітня школа
 Ольга Олегівна           I-III ступенів Антрацитівської районної
                          ради Луганської області
 Науменко               - гімназія N 1 ім. К.Д.Ушинського
 Анастасія Вікторівна     м. Сімферополя
 Сидорчук               - Шепетівський навчально-виховний комплекс
 Марина Валеріївна        N 2 Хмельницької області
 Тимочко                - Обласна спеціалізована школа-інтернат
 Інна Валеріївна          "Фізико-технічний ліцей при Івано-
                          Франківському університеті нафти і газу"
 Ціммерман              - Городищенський економічний ліцей
 Наталія Олександрівна    Городищенської районної ради Черкаської
                          області
 Цісаренко              - Іванівська загальноосвітня школа
 Софія Миколаївна         I-III ступенів Ставищенського району
                          Київської області
 Яковенко               - гімназія N 178 м. Києва
 Олена Олександрівна
 Ярецька                - Хмельницький колегіум імені Володимира
 Дарина Валеріївна        Козубняка
Диплом III ступеня
 Алєксєєнко             - Навчально-виховний комплекс "Бобринецька
 Ольга Павлівна           гімназія - загальноосвітня школа
                          I-III ступенів N 1" Бобринецької
                          районної ради Кіровоградської області
 Андросюк               - Великогаївська загальноосвітня школа
 Юлія Євгенівна           I-III ступенів Тернопільського району
                          Тернопільської області
 Бабак                  - Монастирищенський  навчально-виховний
 Яна Валеріївна           комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа
                          I-III ступенів "Ерудит"
                          Монастирищенської районної ради
                          Черкаської області
 Бойнегрі               - Озернянська загальноосвітня школа
 Рєната Семенівна         I-III ступенів Ізмаїльського району
                          Одеської області
 Гайдук                 - Український гуманітарний ліцей
 Анастасія Миколаївна     Київського національного університету
                          імені Тараса Шевченка
 Грубнік                - Олексіївська загальноосвітня школа
 Людмила Вікторівна       I-III ступенів Краснокутської районної
                          ради Харківської області
 Дикань                 - комунальний заклад "Обласна
 Богдан Олександрович     спеціалізована школа-інтернат
                          II-III ступенів "Обдарованість"
                          Харківської обласної ради"
 Дідух                  - Київський військовий ліцей ім. І.Богуна
 Владислав Сергійович
 Іванчук                - гімназія N 1 Чернівецької міської ради
 Оксана Василівна
 Корженко               - Нововодолазька гімназія Нововодолазької
 Тетяна Вікторівна        районної ради Харківської області
 Максименко             - Чернігівська загальноосвітня школа
 Катерина Михайлівна      I-III ступенів N 24 Чернігівської
                          міської ради
 Нахайчук               - Навчально-виховний комплекс:
 Вікторія Олегівна        "Загальноосвітня школа I-III ступенів -
                          гімназія N 23" м. Вінниці
 Остапюк                - Латинська загальноосвітня школа
 Таїса Андріївна          I-III ступенів N 2 Вінницької області
 Оханська               - Черняхівська гімназія Черняхівського
 Богдана Леонідівна       району Житомирської області
 Пєлєшко                - Київський військовий ліцей ім. І.Богуна
 Владислав Ігорович
 Стасюк                 - Ніжинський міський ліцей Ніжинської
 Ірина В'ячеславівна      міської ради Чернігівської області при
                          Ніжинському державному університеті
                          імені Миколи Гоголя
 Теплова                - гімназія N 1 м. Севастополя
 Анастасія Павлівна
 Трач                   - Теребовлянська загальноосвітня школа
 Вікторія Василівна       I-III ступенів N 2 Тернопільської
                          області
 Харченко               - Сватівська гімназія Сватівської районної
 Злата Юріївна            ради Луганської області

Додаток 2
до наказу Міністерства
освіти і науки, молоді
та спорту
13.05.2011  N 441

СПИСОК

переможців фінального етапу I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів професійно-технічних навчальних закладів

Диплом I ступеня
 Базерко                - Чернівецьке вище комерційне училище
 Юлія Михайлівна          Київського торговельно-економічного
                          університету
 Горлова                - Свердловський професійний гірничий ліцей
 Вікторія Миколаївна      Луганської області
 Дмитренко              - Красноармійський професійний ліцей
 Людмила Сергіївна        Донецької області
 Кастін                 - Сумський професійний ліцей будівництва
 Руслан Олексадрович      та автотранспорту м. Суми
 Тирон                  - Державний навчальний заклад
 Олександр Олександрович  "Михайлівське вище професійне училище"
                          Запорізької області
 Тріга                  - Брошнівський професійний лісопромисловий
 Вікторія Михайлівна      ліцей Івано-Франківської області
Диплом II ступеня
 Дубініна               - Кримський республіканський професійно-
 Любов В'ячеславівна      технічний навчальний заклад "Калинівське
                          професійно-технічне аграрне училище"
 Веремчук               - Державний професійно-технічний
 Марина Олексіївна        навчальний заклад "Сумський професійний
                          ліцей будівництва та автотранспорту"
 Ковтун                 - Брайлівський професійний ліцей
 Ольга Василівна          Вінницької області
 Козун                  - Гадяцький професійний аграрний ліцей
 Євгенія Іванівна         Полтавської  області
 Яшина                  - Державний навчальний заклад "Черкаський
 Світлана Костянтинівна   професійний ліцей"
 Чемко                  - Державний навчальний заклад "Лисянський
 Катерина Григорівна      професійний ліцей" Черкаської області
 Вініченко              - Державний професійно-технічний
 Любов Олексіївна         навчальний заклад "Недригайлівське вище
                          професійне училище" Сумської області
 Скворцова              - Ставропігійський професійний ліцей
 Людмила Ігорівна         Львівської області
 Ларіна                 - Краснолуцький центр професійно-технічної
 Євгенія Михайлівна       освіти Луганської області
 Домарацький            - Луцьке вище професійне училище
 Станіслав Вікторович
Диплом III ступеня
 Береза                 - Тернопільське вище професійне училище
 Ольга Ігорівна           N 4 ім. М.Паращука
 Братинська             - Золотоніський професійний ліцей
 Євгенія  Павлівна        Черкаської області
 Гладун                 - Клеванський професійний ліцей
 Катерина Вікторівна      Рівненської області
 Дмитришин              - Львівське вище професійне училище
 Ярина Юріївна            ресторанного сервісу та туризму
 Корніюк                - Маріупольський професійний ліцей сфери
 Маргарита Володимирівна  послуг
 Король                 - Державний навчальний заклад
 Іванна Анатоліївна       "Хмельницький професійний ліцей сфери
                          послуг"
 Костишин               - Тернопільське вище професійне училище
 Тетяна Сергіївна         сфери послуг та туризму
 Михальчук              - Київське вище професійне поліграфічне
 Олена Юріївна            училище
 Олійник                - Харківський професійний ліцей
 Ростислав Геннадійович   будівництва та автотранспорту
 Олійникова             - Державний навчальний заклад "Запорізьке
 Анастасія Миколаївна     вище професійне училище сфери послуг"
 Пророкова              - Севастопольський професійний
 Світлана Сергіївна       торгово-кулінарний ліцей
 Ромах                  - Львівський вищий професійний художній
 Ірина Юріївна            ліцей
 Ротко                  - Державний навчальний заклад
 Юлія Вікторівна          "Запорізький професійний промисловий
                          ліцей"
 Стойка                 - Чернівецьке вище комерційне училище
 Олена Анатоліївна        Київського національного торговельно-
                          економічного університету
 Школярова              - Державний професійно-технічний
 Катерина Григорівна      навчальний заклад  "Острозьке вище
                          професійне училище"
 Шмагіна                - Костянтинівський професійний ліцей N 113
 Маргарита Олександрівна  Донецької області

Додаток 3
до наказу Міністерства
освіти і науки, молоді
та спорту
13.05.2011  N 41

СПИСОК

переможців фінального етапу I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації (гуманітарного профілю)

Диплом I ступеня
 Буря                   - Вищий комунальний навчальний заклад
 Іванна Василіва          "Володимир-Волинський педагогічний
                          коледж ім. А.Ю. Кримського" Волинської
                          області
 Гіра                   - Вищий комунальний навчальний заклад
 Кароліна Вікторівна      "Балтське педагогічне училище" Одеської
                          області
 Зубчевська             - Таращанський агротехнічний коледж
 Анастасія Юріївна        ім. Героя Радянського Союзу О.О.Шевченка
                          Київської області
 Лоза                   - Педагогічний коледж Харківського
 Альона Леонідівна        гуманітарно-педагогічного інституту
Диплом II ступеня
 Анікушина              - Вищий комунальний навчальний заклад
 Юлія Сергіївна           "Олександрійський педагогічний коледж
                          ім. В.О. Сухомлинського" Кіровоградської
                          області
 Бабкова                - Машинобудівний коледж Сумського
 Анастасія Миколаївна     державного університету
 Дубініна               - Машинобудівний коледж Сумського
 Марія Олександрівна      державного університету
 Дутчак                 - Коломийський медичний коледж
 Уляна Василівна          ім. І.Франка Івано-Франківської області
 Єлаш                   - Педагогічний коледж Чернівецького
 Лілія Юріївна            національного університету імені
                          Ю.Федьковича
 Омельчук               - Комунальний заклад "Хортицький
 Олександра Андріївна     національний навчально-реабілітаційний
                          баготопрофільний центр" Запорізької
                          області
 Потаманова             - Обласний комунальний заклад "Харківське
 Василіса Сегіївна        училище культури"
 Хрупа                  - Путивльський педагогічний коледж
 Марія Олександрівна      ім. С.В.Руднєва Сумської області
 Чернова                - Вищий комунальний навчальний заклад
 Марина Володимирівна     "Лебединське педагогічне училище
                          ім. А.С.Макаренка" Сумської області
Диплом III ступеня
 Балик                  - Луцький педагогічний коледж
 Катерина Павлівна
 Дзюба                  - Одеське обласне базове медичне училище
 Павло Дмитрович
 Кісіленко              - Вищий комунальний навчальний заклад
 Яна Сергіївна            "Лебединське педагогічне училище
                          ім. А.С.Макаренка" Сумської області
 Ключник                - Богуславський гуманітарний коледж
 Тетяна Олександрівна     ім. І.С.Нечуя-Левицького Київської
                          області
 Ліщинська              - Луцький педагогічний коледж
 Ольга Марківна
 Меделянчук             - Вищий навчальний комунальний заклад
 Тетяна Геннадіївна       "Одеське педагогічне училище"
 Перепічка              - Івано-Франківський базовий медичний
 Мар'яна Богданівна       коледж
 Поліщук                - Сарненський педагогічний коледж
 Алена Юріївна            Рівненського державного гуманітарного
                          університету
 Потапенко              - Комунальний заклад "Запорізьке музичне
 Лілія Сергіївна          училище ім. П.І.Майбороди"
                          Запорізької області
 Прокопчук              - Львівське державне музичне училище
 Ярина Ігорівна           імені С.Людкевича
 Прокоф'єва             - Донецький технікум промислової
 Марія Ігорівна           автоматики
 Ревер                  - Гуманітарно-педагогічний коледж
 Леся Володимирівна       Мукачівського державного університету
 Світак                 - Хмельницький торгівельно-економічний
 Віталій Ігорович         коледж Київського національного
                          торгівельно-економічного університету
 Скрипниченко           - Київське обласне училище культури і
 Анастасія Сергіївна      мистецтв
 Сорока                 - Педагогічний коледж Харківського
 Юлія Вікторівна          гуманітарно-педагогічного інституту
 Старостенко            - Лисичанський педагогічний коледж
 Ганна Вікторівна         Луганського національного університету
                          ім. Т.Шевченка

Додаток 4
до наказу Міністерства
освіти і науки, молоді
та спорту
13.05.2011  N 441

СПИСОК

переможців фінального етапу I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації (не гуманітарного профілю)

Диплом I ступеня
 Баденко                - Херсонський гідрометеорологічний
 Юлія Сергіївна           технікум Одеського державного
                          екологічного університету
 Дучак                  - Львівський техніко-економічний коледж
 Христина Ігорівна        Національного університету "Львівська
                          політехніка"
 Маганова               - Херсонський базовий медичний коледж
 Тамара Валеріївна        Херсонської області
 Михайлова              - Миколаївський базовий медичний коледж
 Марина Олександрівна
 Тараканова             - Краснолуцький приладобудівний технікум
 Галина Сергіївна         Луганської області
Диплом II ступеня
 Наумкіна               - Державний вищий навчальний заклад
 Валентина Іванівна       "Дніпропетровський індустріальний
                          коледж"
 Підвисоцька            - Кривоозерський професійний аграрний
 Інна Сергіївна           ліцей Миколаївської області
 Радчук                 - Тернопільський комерційний коледж
 Наталія Борисівна
 Смагло                 - Коледж Національного фармацевтичного
 Анна Сергіївна           університету Харківської області
 Тракало                - Відокремлений підрозділ Національного
 Марія Ігорівна           університету біоресурсів і
                          природокористування України "Заліщицький
                          аграрний коледж ім. Є.Храпливого"
 Ціпліцька              - Відокремлений підрозділ Національного
 Наталія Володимирівна    університету біоресурсів і
                          природокористування України
                          "Бережанський агротехнічний інститут"
 Гречанюк               - Івано-Франківський коледж Львівського
 Лілія Володимирівна      національного транспортного університету
 Домашевська            - Надвірнянський коледж Національного
 Оксана Михайлівна        транспортного університету
                          Івано-Франківської області
 Роєнко                 - Роменський коледж Київського
 Юлія Миколаївна          національного економічного університету
                          ім. В.Гетьмана
 Тропиніна              - Миколаївський торгово-економічний
 Яна Вікторівна           кооперативний технікум
 Чічірко                - Могилів-Подільський
 Валерія Валеріївна       технолого-економічний коледж Вінницького
                          національного аграрного університету
Диплом III ступеня
 Арсенюк                - Самбірський технікум економіки та
 Олена Станіславівна      інформатики Львівської області
 Афанасенко             - Сімферопольський коледж Національного
 Катерина Володимирівна   університету харчових технологій
 Бабаскіна              - Глухівський коледж Сумського
 Ірина Олександрівна      національного аграрного університету
 Білецька               - Харківський автотранспортний технікум
 Євгенія Миколаївна       ім. С.Орджонікідзе
 Волочаєва              - Лебединське медичне училище
 Тетяна Володимірівна     ім. проф. М.І.Сітенка Сумської області
 Гончарова              - Одеське художнє училище ім. М.Б.Грекова
 Анастасія Вікторівна
 Горбуненко             - Таращанський агротехнічний коледж
 Катерина Анастасіївна    ім. Героя Радянського Союзу О.О.Шевченка
 Котенко                - Черкаський медичний коледж
 Анна Анатоліївна
 Крупа                  - Бердянський коледж Таврійського
 Вікторія Юріївна         державного агротехнологічного
                          університету
 Макарова               - Миколаївський коледж культури і мистецтв
 Тетяна Анатоліївна
 Марукова               - Криворізький державний
 Вікторія Вікторівна      комерційно-економічний технікум
 Махняк                 - Чортківський державний медичний коледж
 Марія Романівна          Львівської області
 Олександрук            - Горохівський коледж Львівського
 Олена Петрівна           національного аграрного університету
 Палагнюк               - Відокремлений підрозділ Національного
 Мар'яна Володимирівна    університету біоресурсів і
                          природокористування України "Заліщицький
                          аграрний коледж ім. Є.Храпливого"
 Перелигіна             - Луганський будівельний коледж
 Марія Сергіївна
 Сініцька               - Коледж зв'язку та інформатизації
 Ірина Олегівна           Одеської національної академії зв'язку
                          ім. О.С.Попова
 Харитон                - Чернівецький державний комерційний
 Марія Михайлівна         технікум
 Яковенко               - Новоград-Волинський промислово-
 Олена Сергіївна          економічний технікум Житомирської
                          області

Додаток 5
до наказу Міністерства
освіти і науки, молоді
та спорту
13.05.2011  N 441

СПИСОК

переможців фінального етапу I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації (гуманітарного профілю)

Диплом I ступеня
 Василенко              - Вінницький державний педагогічний
 Вадим Сергійович         університет ім. М.Коцюбинського
 Грєкова                - Ізмаїльський державний гуманітарний
 Анастасія Іванівна       університет
 Ільясова               - Кримський інженерно-педагогічний
 Гульнара Наріманівна     університет
 Пухонська              - Національний університет "Острозька
 Оксана Ярославівна       академія"
 Резінкіна              - Севастопольський національний
 Олена Олексіївна         технічний університет
Диплом II ступеня
 Аскарова               - Міжнародний економічно-гуманітарний
 Вероніка Ільдарівна      університет ім. С.Дем'янчука
 Євтушенко              - Дніпропетровський національний
 Анна Володимирівна       університет ім. О.Гончара
 Калініна               - Харківський національний педагогічний
 Аліна Сергіївна          університет імені Г.С.Сковороди
 Мороз                  - Чернівецький національний університет
 Ірина Миколаївна         імені Юрія Федьковича
 Пискун                 - Бердянський державний педагогічний
 Наталя Володимирівна     університет
 Пустовалова            - Харківський гуманітарний педагогічний
 Віра Іванівна            інститут
 Тесленко               - Київський національний університет
 Володимир Миколайович    імені Тараса Шевченка
 Царан                  - Київський національний лінгвістичний
 Марія Вадимівна          університет
 Шміло                  - Тернопільський національний педагогічний
 Марія Володимирівна      університет ім. В.Гнатюка
 Явір                   - Дрогобицький державний педагогічний
 Лілія Володимирівна      університет імені Івана Франка
Диплом III ступеня
 Андрішко               - Дніпропетровський національний
 Олег Михайлович          університет ім. О.Гончара
 Антипенко              - Херсонський державний університет
 Іван Павлович
 Барабаш                - Дрогобицький державний педагогічний
 Наталія Володимирівна    університет імені Івана Франка
 Воробйова              - Слов'янський державний педагогічний
 Наталія Вікторівна       університет
 Гурець                 - Глухівський національний педагогічний
 Андрій Васильович        університет імені Олександра Довженка
 Должанська             - Харківський національний педагогічний
 Юлія Вікторівна          університет імені Г.С.Сковороди
 Іваночко               - Івано-Франківський технічний університет
 Леся Василівна           нафти і газу
 Кашуба                 - Кам'янець-Подільський національний
 Зореслава Сергіївна      університет ім. Івана Огієнка
 Коновалова             - Луганський національний університет
 Олена Іванівна           імені Тараса Шевченка
 Корінецький            - Національний університет Державної
 Петро Андрійович         податкової служби України
 Курко                  - Таврійський національний університет
 Анастасія Юріївна        ім. В.І.Вернадського
 Лук'янчук              - Донецький національний університет
 Ольга Дмитрівна
 Погорєлова             - Донецький національний університет
 Ольга Володимирівна
 Разумович              - Запорізький національний університет
 Ірина Анатоліївна
 Русанова               - Харківський гуманітарний університет
 Дарина Сергіївна         "Народна українська академія"
 Славітінська           - Миколаївський національний університет
 Марина Вікторівна        імені В.О.Сухомлинського
 Цимбалюк               - Таврійський національний університет
 Євген Валерійович        ім. В.І.Вернадського
 Чипченко               - Миколаївський університет
 Ганна Олегівна           кораблебудування ім. Адмірала Макарова
 Чорна                  - Харківський національний університет
 Олександра Юріївна       імені В.Н.Каразіна

Додаток 6
до наказу Міністерства
освіти і науки, молоді
та спорту
13.05.2011  N 441

СПИСОК

переможців фінального етапу I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації (не гуманітарного профілю)

Диплом I ступеня
 Мудрак                 - Вінницький національний медичний
 Юлія Олегівна            університет
 Собченко               - Севастопольський національний технічний
 Анастасія Петрівна       університет
 Титко                  - Національна академія внутрішніх справ
 Анна Василівна           м. Києва
 Топорівський           - Нововолинський економічний факультет
 Олександр Володимирович  Київської академії міжнародної економіки
                          і міжнародних відносин Волинської
                          області
Диплом II ступеня
 Бур'ян                 - Харківський інститут бізнесу і
 Анна Валеріївна          менеджменту
 Голиш                  - Східноєвропейський університет економіки
 Аліна Вікторівна         і менеджменту
 Гудзь                  - Полтавський національний технічний
 Яна Романівна            університет ім. Ю.Кондратюка
 Даниленко              - Миколаївський державний аграрний
 Ірина Вікторівна         університет
 Дашкіна                - Таврійський державний агротехнологічний
 Ганна Костянтинівна      університет
 Десятнюк               - Тернопільський національний економічний
 Вікторія Володимирівна   університет
 Мазур                  - Медичний інститут Сумського державного
 Тетяна Станіславівна     університету
 Максимчук              - Одеський національний медичний
 Ганна Іванівна           університет
 Панченко               - Вінницький національний технічний
 Валерія Валеріївна       університет
 Сорока                 - Харківський регіональний інститут
 Олена Сергіївна          Національної академії державного
                          управління при Президентові України
 Ятчук                  - Волинський інститут економіки та
 Наталія Миколаївна       менеджменту
Диплом III ступеня
 Батура                 - Українська медична стоматологічна
 Неоніла Олександрівна    академія
 Васютін                - Херсонський державний аграрний
 Євген Олегович           університет
 Гаврилюк               - Дніпропетровський національний
 Анастасія Павлівна       університет ім. О.Гончара
 Ганок                  - Львівський інститут банківської справи
 Ірина Степанівна         Національного банку України
 Гомівка                - Тернопільський національний економічний
 Христина Михайлівна      університет
 Домусчи                - Одеський державний аграрний університет
 Аліна Олегівна
 Дуляницький            - Севастопольський національний
 Володимир Іванович       університет ядерної енергії та
                          промисловості
 Ковальчук              - Хмельницький національний університет
 Ірина Валеріївна
 Любицька               - Хмельницький національний університет
 Олександра Борисівна
 Мацюра                 - Харківський національний
 Ольга Володимирівна      автомобільно-дорожний університет
 Мінічева               - Чернігівський державний університет
 Олена Миколаївна
 Нагорна                - Тернопільський державний медичний
 Анастасія Володимирівна  університет ім. І.Я.Горбачовського
 Обложок                - Житомирський державний технологічний
 Анна Валеріївна          університет
 Петрик                 - Донбаський державний технічний
 Юлія Олександрівна       університет
 Світайло               - Сумський національний аграрний
 Наталія Віталіївна       університет
 Харчук                 - Волинський інститут ім. В.Липинського
 Юлія Ігорівна            Міжрегіональної академії управління
                          персоналом
 Шекеряк                - Буковинська державна фінансова академія
 Вікторія Андріївна

Додаток 7
до наказу Міністерства
освіти і науки, молоді
та спорту
13.05.2011  N 441

СПИСОК

переможців фінального етапу I Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед курсантів вищих військових навчальних закладів I-IV рівнів акредитації

Диплом I ступеня
 Андрощук               - Національна Академія Державної
 Іван Іванович            Прикордонної служби України імені
                          Богдана Хмельницького
 Момот                  - Військовий інститут Київського
 Олена Віталіївна         національного університету імені Тараса
                          Шевченка
 Ткачук                 - Академія сухопутних військ імені Петра
 Катерина Володимирівна   Сагайдачного
Диплом II ступеня
 Андрущенко             - Військовий інститут Київського
 Олена Олегівна           національного університету
                          імені Тараса Шевченка
 Балакленко             - Харківський гвардійський ордена Червоної
 Максим Віталійович       Зірки факультет військової підготовки
                          імені Верховної Ради України при
                          Національному технічному університеті
                          "Харківський політехнічний інститут"
 Гризодуб               - Академія внутрішніх військ МВС України
 Роман Володимирович
 Гупало                 - Луганський державний університет
 Богдан Станіславович     внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка
 Заболотний             - Гуманітарний інститут Національного
 Петро Васильович         університету оборони України
 Резуненко              - Кам'янець-Подільський національний
 Дмитро Олегович          університет ім. Івана Огієнка
 Шайгородський          - Луганський державний університету
 Олександр Олександрович  внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка
Диплом III ступеня
 Багрійчук              - "Житомирський військовий інститут
 Анастасія Миколаївна     ім. С.П.Корольова" Національного
                          авіаційного університету
 Гуля                   - Військовий інститут Одеського
 Дмитро Валерійович       національного політехнічного
                          університету
 Долгих                 - Військово-морський коледж Академії
 Іван Олегович            військово-морських сил імені
                          П.С.Нахімова
 Захаров                - Кам'янець-Подільський національний
 Ігор Володимирович       університет ім. Івана Огієнка
 Поправко               - Військовий інститут Національного
 Юлія Юріївна             технічного університету України
                          "Київський політехнічний інститут"
 Приходько              - Харківський університет Повітряних сил
 Юрій Миколайович         імені Івана Кожедуба
 Снаговський            - Харківський університет Повітряних сил
 Владислав Ігорович       імені Івана Кожедуба
 Ткаченко               - Академія сухопутних військ імені Петра
 Микола Миколайович       Сагайдачного
 Тхір                   - Національна Академія Державної
 Андрій Степанович        Прикордонної служби України імені
                          Богдана Хмельницького
 Фандалюк               - Військовий інститут Одеського
 Богдан Миколайович       національного політехнічного
                          університету
 Шикота                 - Харківський гвардійський ордена Червоної
 Андрій Іванович          Зірки факультет військової підготовки
                          імені Верховної Ради України при
                          Національному технічному університеті
                          "Харківський політехнічний інститут"

Найдите нас на Facebook