Новини України (2017-2018 р.р.)

Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Корреспондент.net Комітет ВР з нацбезпеки вимагає збільшити витрати на держоборонзамовлення Запропонований урядом держбюджет не підтримає парламентський комітет з нацбезпеки.

  Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони не підтримуватиме проект бюджету на 2019 рік у редакції Кабміну. Про це в середу, 19 вересня, заявив секретар комітету, нардеп Іван Винник, повідомляє 112 Україна.  

"Комітет не підтримуватиме бюджет у такій редакції", - сказав Винник.   Він також розповів про складнощі у зв'язку з невиконанням державного оборонного замовлення в поточному році.  

"Йдеться про 7 млрд грн, які цьогоріч поки що під питанням, чи надійдуть на українські оборонні підприємства, під які повинна бути відремонтована, поставлена ​​техніка й озброєння. Тому такий інструмент у наступному бюджеті теж передбачений на рівні 5 млрд грн, відповідно, якщо він на 7 млрд не буде реалізований в 2018 році, ми будемо не тільки наполягати на перегляді пропозицій на 2019 рік, ми ще наполягатимемо, що державне оборонне замовлення міністерства оборони має бути збільшене на ці 7 млрд через загальний фонд без використання інструменту державних гарантій", - розповів нардеп.  

Як повідомлялося, проект бюджету-2019 передбачає виділення на оборонний сектор майже 210 мільярдів гривень. При цьому витрати на соціальні питання складуть 301,8 млрд грн.