Новини України (2017 р.)

Новини України (2017 р)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Сайт ВТО

Україна отримала вимогу Росії за позовом до СОТ Росія зажадала консультацій щодо санкцій у рамках Світової організації торгівлі, тим самим ініціювавши позов проти України.  

Україна отримала офіційну вимогу від Росії на проведення консультацій у рамках СОТ з приводу введених Києвом санцій проти Москви, передає УНН з посиланням на Мінекономрозвитку і торгівлі.  

Росія подала позов проти України в СОТ 20 травня. Москва вважає, що Київ вводить санкції, порушуючи зобов'язання у Світовій організації торгівлі.  

“Дев’ятнадцятого травня Україна отримала офіційну вимогу від РФ на проведення консультацій у зв'язку з, як заявлено РФ, практикою торгових обмежень з боку України", - розповіли в міністерстві.   Зазначається, що зазначеною вимогою Росія ініціює позов проти України в рамках механізму врегулювання суперечок СОТ.  

У Мінекономрозвитку повідомили, що вже розпочали процедури на здійснення аналізу і обробки вимог Росії.   У відомстві також наголосили, що Україна є надійним торговельним партнером і дотримується світових стандартів ведення торгівлі і захисту українських експортерів.  

"Будь-які оперативні заходи з боку України щодо торговельної, економічної і правової агресії РФ є обгрунтованими і відповідають зобов'язанням, взятим Україною при вступі до СОТ", - резюмували в міністерстві.  

Раніше Київ заявив, що позов Росії в СОТ свідчить про ефективність українських санкцій.