Новини України (2017 р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Гаазький суд зобов'язав Україну і Росію виконувати Мінськ-2 Гаазький суд також зобов'язав Росію скасувати заборону Меджлісу.  

Міжнародний суд ООН у Гаазі зобов'язав Україну і Росію повністю виконувати всі положення мінських угод, передає Українські новини.  

"Сторони мають зробити все необхідне для виконання цього пакета документів, щоб врегулювати конфлікт у східних регіонах України мирним шляхом", - оголосив рішення суду голова Ронні Абрагам.  

Окрім того, суд зобов'язав Росію забезпечити роботу Меджлісу кримськотатарського народу і надати доступ до навчання українською мовою в анексованому Криму.  

"Щодо ситуації в Криму, Росія має утриматися від накладення деяких обмежень щодо можливостей кримських татар і їхної спільноти зберігати свої інституційні установи, включаючи Меджліс", - сказав Абрагам.   Нагадаємо, що суд ООН визнав недостатніми докази України щодо фінансування Росією тероризму.  

Окрім того, суд ООН у Гаазі ухвалив проміжне рішення у справі "Україна проти Росії", визнавши за собою юрисдикцію prima facie (у спосіб неупереджений, так, як є на перший погляд, - ред.) для розгляду цієї справи.