Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

США продовжать надавати військову підтримку Україні Американська адміністрація розглядає різні варіанти підтримки України.  

Радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки генерал Герберт Мак-Мастер заявив, що США зацікавлені в підвищенні обороноздатності України. Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу MSNBC.

Відповідаючи на запитання про можливі поставки зброї Україні, Мак-Мастер зазначив, що Вашингтон уже допомагає Києву. При цьому, за його словами, в інтересах США підвищувати обороноздатність України, грунтуючись на її потреби, з метою запобігти подальшим вторгненням на її територію.  

Радник Трампа заявив, що форма допомоги Україні не має значення, однак американська адміністрація розглядає різні варіанти надання такої підтримки.  

"Питання в тому, яка форма підтримки потрібна Україні, яка відповідала б нашим інтересам і загальним бажанням добитися того, щоб Росія не робила подальших дій з дестабілізації", - сказав Мак-Мастер.  

Нагадаємо, раніше The Wall Street Journal з посиланням на американських чиновників повідомила, що Пентагон і держдеп розробили план поставок Україні протитанкових ракет та іншого озброєння, але схвалення від Білого дому поки не надходило.