Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Рейтинг Трампа продовжує падати Рейтинг президента Сполучених Штатів Америки встановив антирекорд за 200 днів його правління.  

Більше половини жителів США вважають невдалою роботу нового президента США Дональда Трампа протягом перших 200 днів його правління. Про це свідчать дані опитування CNN.  

"За шість місяців президентства загальний рейтинг схвалення Дональда Трампа впав до найнижчого показника", - йдеться в повідомленні.    

За результатами опитування, перші 200 днів роботи Трампа успішними вважають 38% опитаних. 56% американців роботу нового президента вважають невдалою. У CNN зазначають, що за час проведення їхніх опитувань тільки один новообраний президент мав рейтинг, нижчий за 50% на цьому етапі: роботу Білла Клинтона в 1993 році позитивно оцінювали лише 44% жителів США.  

Окрім того, 62% взагалі говорять, що заяви і дії Трампа з моменту вступу на посаду зробили їх менш впевненими в його спроможності бути президентом.   Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рейтинг президента США Дональда Трампа впав до мінімуму з моменту його інавгурації.   Нагадаємо, попередній антирекорд рейтингу Трампа був встановлений за перші півроку його правління.

  Окрім того, через Трампа падає рейтинг довіри до США по всьому світу.