Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Korrespondent.net Гройсман прокоментував ситуацію з корупцією в Україні Прем'єр розповів про успішну боротьбу з корупцією.  

Проблема корупції в Україні використовується багатьма недоброзичливцями для нагнітання ситуації. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв'ю грузинському Forbes, яке він опублікував у себе в п'ятницю, 12 січня, в Facebook.  

"Багато наших ворогів зацікавлені в дестабілізації України, і вони завжди висувають проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція дуже поширена... І я вважаю, що це перебільшено", - сказав Гройсман.   На його думку, корупцію в багатьох сферах вдалося перемогти, але недоброзичливці продовжують мусувати цю тему, створюючи негативний фон навколо України.  

Значними досягненнями в боротьбі з корупцією Гройсман назвав введення в експлуатацію системи Інтернет-закупівель "Prozorro", децентралізацію бюджету, зрівнювання державної та комерційної ставки на газ, купівлю ліків за допомогою міжнародних організацій.

  Крім того, одним із найважливіших етапів боротьби з корупцією прем'єр назвав успішну приватизацію.   Нагадаємо, в оточенні канцлера Німеччини Ангели Меркель нещодавно заявили, що в Україні "нестримна корупція" починається з керівництва країни.