Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Getty Images

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі Політик розповів, як колись його прабабуся врятувала Сталіна від царських жандармів, а той як подяку конфіскував майно її сім'ї і знищив батька й брата.

Екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі розповів, як його прабабуся врятувала Йосипа Сталіна. Про це політик повідомив на своїй сторінці в Facebook після перегляду фільму Смерть Сталіна в неділю, 11 лютого.

"Моя прабабуся Тамара розповідала мені, як рятувала Сталіна від царських жандармів, виводила його за руку з дому її батька - багатого промисловця, а Сталін за добро її сім'ї відплатив конфіскацією майна і знищенням її батька і брата", - написав Саакашвілі.

Політик також зазначив, що його вчитель англійської Гела Чарквіані часто бував у Сталіна протягом "декількох років до смерті вождя". "І ситуація, яку він описував, дуже схожа на ту, яка показана в фільмі", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, в Росії фільм Смерть Сталіна мав вийти в прокат 25 січня. За два дні до прем'єри російський Мінкульт відкликав прокатне посвідчення, формально заборонивши демонстрацію фільму.

Це стало відповіддю на масові обурення російських депутатів, діячів культури і громадських діячів.