Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Korrespondent.net

Порошенко прокоментував скандал із Саакашвілі Глава держави Петро Порошенко заявляє, що екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі порушує українські закони, займаючись політикою у нас у країні.   Президент Петро Порошенко вважає, що лідер партії Рух нових сил Михайло Саакашвілі не може займатися політичною діяльністю в Україні. Однак і не хотів би його висилати з країни. Про це глава держави заявив в інтерв'ю австрійському виданню Profil, яке було опубліковано в понеділок, 12 лютого.  

За словами глави держави, займатися політикою в Україні можуть тільки українці, а колишній грузинський президент відверто порушує закони. Разом з тим, Порошенко зазначив, що депортацією Саакашвілі повинні займатися відповідні органи, хоча особисто він проти депортації.  

"Він був засуджений у Грузії. Його можна було вислати (з України, - прим.ред.), хоча я б цього не хотів. Але це робота Державної міграційної служби, прикордонної служби", - заявив Порошенко.   Нагадаємо, сьогодні співробітники Державної прикордонної служби затримали колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі в одному з київських ресторанів.