Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Лідер партії Рух нових сил Михайло Саакашвілі Михайло Саакашвілі, якого вислали з України в Польщу, спростував інформацію про те, що він просив допомоги у німецького канцлера Ангели Меркель.

Екс-президент Грузії, колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі спростував повідомлення про те, що закликав канцлера Німеччини Ангелу Меркель надати йому підтримку в протистоянні президенту України Петру Порошенку.

"Абсолютно не розумію, звідки взялася ця інформація про канцлера, хто вам про це сказав. Я добре знайомий з Меркель, але до неї точно не звертався", - заявив Саакашвілі в ефірі грузинської телекомпанії Руставі 2.

Нагадаємо, 12 лютого Саакашвілі був затриманий в Києві і доправлений на літаку до Варшави. Політика прийняли на території Польщі згідно із заявою про реадмісію, поданою Національної міграційною службою України.

В інтерв'ю німецькому таблоїду Bild Саакашвілі заявив, що в Києві на нього "напали чоловіки в масках, викрали, погрожували і вивезли на приватному літаку в Польщу". Він зазначив, що "за цією акцією стоїть корумпований український президент". Саакашвілі додав, що "якщо ЄС і, зокрема, Ангела Меркель нічого не зроблять, то Україна зазнає краху".