Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Олег Ляшко/Facebook Олег Ляшко з громадянською дружиною Росітою Народний депутат Олег Ляшко розповів, що вони з цивільною дружиною йшли до цього моменту протягом 20 років. Розпис запланували на 2 червня.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував своїй цивільній дружині Росіті, з якої він виховує 16-річну дочку Владу, укласти офіційний шлюб.

"Сьогодні я зробив своїй Росіті дуже серйозну пропозицію. До цього моменту ми йшли 20 років!" - написав нардеп на своїй сторінці в Facebook в неділю, 8 квітня.

На опублікованому відео Ляшко розповідає присутнім за столом новину про те, що він думав 20 років і тепер, нарешті, вирішив зробити своїй цивільній дружині Росіті офіційну пропозицію.

Він заявив, що планував подумати ще 20 років, але скоро в ЗАГС піде їхня спільна дочка, тому відкладати далі це рішення безглуздо.

"20 років я думав, чи варто це робити. Я хотів би ще 20 років подумати, але Росіта не дала. Поставила ультиматум: або йдемо, або думай з іншою. А нам іншої не треба, нам треба найкраща", - сказав нардеп.

Нагадаємо, торік на Ляшко завели справу за підозрою в незаконному збагаченні.