Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Засідання Верховної Ради Народний депутат Блоку Петра Порошенка Ігор Кононенко заявив про запланований на наступному тижні звіт уряду в парламенті України.

Наступного тижня у Верховній Раді запланований звіт уряду. Про це повідомив народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Ігор Кононенко, передає прес-служба партії.

"Наскільки мені відомо - планується на наступному тижні звіт уряду. Мабуть, у депутатів будуть якісь питання. Парламент має право приймати ті чи інші рішення. Але спочатку потрібно дочекатися звіту", - сказав нардеп в ефірі телеканалу 112 Україна.   Кононенко депутат зазначив, що в уряді досі немає міністра охорони здоров'я.  

"Наша фракція вважає, що в уряді має бути міністр охорони здоров'я, а не в.о. міністра! Минуло майже шість місяців, як ми проголосували в парламенті за медичну реформу, яка поетапно реалізується. Тому в цей величний для України час, уряд має бути з міністром охорони здоров'я. Прем'єр-міністр повинен внести в парламент кандидатуру, а депутати визначатися", - зазначив він.  

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що розмови про його залежність від президента Петра Порошенка є перебільшенням.