Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: facebook.com/pg/president.gov.ua/ Заступника глави АП Філатова підозрюють в незаконному збагаченні Бюро розслідує можливе незаконне збагачення заступника глави адміністрації Порошенка Філатова.

Національне антикорупційне бюро здійснює досудове розслідування за фактом можливого незаконного збагачення заступника глави адміністрації президента України. Про це в середу, 13 червня, повідомляє Інтерфакс-Украна з посиланням на прес-службу НАБУ.

"Усі матеріали та звернення на цю тему, які надійшли після 15 лютого, долучаються до матеріалів вказаного кримінального провадження з метою їхньої перевірки в межах досудового розслідування за вказаним фактом, про що заявникам повідомляється в письмовому вигляді", - говориться в повідомленні.

За даними агентства, йдеться про заступника голови адміністрації президента Олексія Філатова.

Раніше глава НАБУ Артем Ситник повідомив, що бюро долучило до розслідування у справі про підкупи депутатів у Верховній Раді скриншоти листування нібито представників фракцій Блок Петра Порошенка і Батьківщина, які раніше опублікував народний депутат-утікач Олександр Онищенко.