Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: AP Добкіну змінили підозру Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування за підозрою народного депутата Михайла Добкіна, який раніше був мером Харкова.

Про це у вівторок, 10 липня, повідомила прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган у Facebook.

"Головним слідчим управлінням під процесуальним керівництвом прокурорів ГПУ завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього Харківського міського голови Михайла Добкіна ...", - зазначила прес-секретар.   Крім Добкіна, у скоєнні кримінальних злочинів підозрюють його колишнього заступника - директора департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради та колишнього начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора міста Харкова. Також у справі проходять колишній начальник управління земельних відносин Харківської міської ради і представники обслуговуючого кооперативу і споживчого товариства.  

Слідством встановлено, що Добкін з вище зазначеними особами "зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, діючи в інтересах засновників обслуговуючого кооперативу і споживчого товариства, сприяли в пособництві останнім в незаконному заволодінні шахрайським шляхом земельними ділянками на території Харкова".  

Таким чином, представники кооперативу і споживчого товариства заволоділи земельними ділянками на території Харкова загальною площею понад 74 га, чим завдали збитки територіальній громаді на загальну суму понад 230 млн грн.    

Матеріали слідства надані підозрюваним і їхнім захисникам для ознайомлення.   Зазначимо, що минулого тижня генеральний прокурор Юрій Луценко оголосив про зміну раніше повідомленої підозри Добкіну.   Нагадаємо, в липні 2017 року Верховна Рада підтримала подання ГПУ на затримання Добкіна, після цього йому була вручена підозра.