Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Администрация президента Порошенко впевнений, що на зустрічі в Гельсінкі почують "українське послання" Зустріч президентів США і Росії відбудеться в 28-му річницю проголошення українським парламентом державного суверенітету.   Президент Петро Порошенко побажав американському колезі Дональду Трампу повернути президента РФ Володимира Путіна "в лад" під час переговорів у Гельсінкі, які заплановані на 16 липня. Про це йдеться в статті українського президента на сайті Financial Times.    

"Цей "український тиждень" відправить потужне послання, яке почують у Брюсселі і за його межами - найголовніше в Гельсінкі. Грунтуючись на нашому узгодженому підході - нічого не робити, що стосується України без України, я бажаю пану Трампу успіхів у його спробах повернути Путіна в лад. Знаючи російського президента, я можу посперечатися, що він жадає нашої поразки. Але це не варіант, і цього ніколи не станеться", - пише Порошенко.  

Він також зазначає, що зустріч Трампа і Путіна відбудеться в 28-му річницю проголошення українським парламентом державного суверенітету.   Відзначимо, темою переговорів президентів США і РФ будуть економічні зв'язки двох країн і конфлікти в Україні та Сирії. За підсумками зустрічі очікується ухвалення спільної заяви Трампа і Путіна.