Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Корреспондент.net З 2018 року в Україні почали збільшувати трудовий стаж для виходу на пенсію Представники Фонду залишилися задоволені змінами у пенсійній системі України, але зізналися, що побоювалися щодо їх правильності.  

У місії Міжнародного валютного фонду вважають, що пенсійна реформа в Україні дає очікувані результати. Про це в середу, 12 вересня, повідомили в Міністерстві соціальної політики.  

"Коли тільки був прийнятий закон про пенсійне забезпечення, у нас були деякі побоювання щодо достатності стимулів для людей, які б спонукали їх довше працювати. Але зараз ми бачимо, що ви вийшли на правильний шлях", - зазначив глава місії МВФ Рон ван Роден на зустрічі з міністром соцполітики Андрієм Ревою.  

Як наголошується, в цілому оцінка місії така: реформа дає очікувані і раніше обговорювані результати.   Нагадаємо, нові правила виходу на пенсію набрали чинності з 1 січня. МВФ вимагав підвищити пенсійний вік для українців, але був знайдений інший варіант - підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років.  

Відзначимо, раніше ЗМІ повідомили, що влада на переговорах з МВФ погодилася з жовтня підвищити ціни на газ на 23,5%. Подібний прогноз також давав Національний банк.   Місія МВФ пробуде в Україні до 19 вересня.