Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: president.gov.ua Порошенко хоче посилити виборче законодавство Президент запропонує парламенту посилити покарання за підкуп виборців. Законопроект буде поданий після обговорення на раді реформ.  

Президент Петро Порошенко після обговорення на Національній раді реформ внесе в парламент як невідкладний законопроект про покарання за підкуп виборців. Про це він заявив на зустрічі з новим складом Центрвиборчкому в понеділок, 8 жовтня, повідомляє прес-служба глави держави.  

"Ще одна важлива позиція - ефективна протидія підкупу виборців... Я сподіваюся як на рішучі дії ЦВК, так і на необхідність внесення змін до законодавства, які істотно ускладнюють цей процес і збільшують відповідальність", - сказав Порошенко.

  Він повідомив, що проекти законодавчих пропозицій готові до розгляду на Національній раді реформ, і запросив приєднатися до цього процесу новообраних членів ЦВК, подавши свої пропозиції.  

Він також зазначив, що в результаті політичних реформ в Україні вже немає такого рівня концентрації адміністративного ресурсу, як це було в минулому.  

"Левова частка повноважень передана на місця, забезпечена незалежність місцевого самоврядування, роздержавлено ЗМІ, створено суспільне мовлення, зроблений ряд інших позицій, в тому числі й інструменти коаліційності центральної влади, дають тверде переконання в тому, що щеплення від застосування адміністративного ресурсу будуть проводитися надзвичайно ефективно", - сказав Порошенко.  

Нагадаємо, 5 жовтня під час засідання Верховної Ради новообрані члени Центрвиборчкому склали присягу.  

Наприкінці вересня Верховна рада призначила новий склад ЦВК. Було призначено 14 нових членів, термін повноважень ще двох триває і одне місце в залишається вакантним.