Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Корреспондент.net Уряд прийняв політичне рішення щодо угоди з МВФ, пишуть ЗМІ Угоду про нову програму співпраці, за даними ЗМІ, планують підписати до кінця місяця.  

Влада України планує до кінця жовтня підписати угоду з МВФ про програму фінансування Stand-by. Про це в середу, 10 жовтня, пишуть Українські новини, посилаючись на близькі до переговорів джерела.  

Так, за інформацією джерел, таке політичне рішення ухвалила влада після практично безрезультатної роботи місії МВФ в Україні у вересні.  

"Зараз Україна намагається, будь-якою ціною, вирішити ключові питання для підписання програми і формування умов для її реалізації в 2019 році. Основні теми: ціна газу, держбюджет і боротьба з корупцією", - йдеться в повідомленні.   Підписання нової програми Stend-by, за інформацією джерел, має відбутися до кінця жовтня.  

"Програму планується підписати в жовтні - є таке політичне рішення. Ідеально було б до 18 жовтня, але навряд чи вже встигнемо", - заявило джерело, близьке до переговорів.  

Нагадаємо, саме до 18 жовтня Кабмін відклав підвищення цін на газ, що є попередньою умовою для підписання нової програми.  

Як повідомлялося, на засіданні 26 вересня Кабмін не розглядав питання про продовження спецзобов'язань Нафтогазу. Більш того, міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що Кабмін може відмовитися від підвищення ціни на газ для населення з 1 жовтня під час відсутності домовленості з МВФ.  

Також Рева розповів, що тарифи на газ для населення можуть підвищитися на 25%.