Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Сегодня Нові правила розмитнення авто можуть прийняти вже завтра Законопроект про нові правила розмитнення авто на єврономерах парламент може розглянути в четвер.   Законопроект № 8487 про розмитнення авто на єврономерах передбачає можливість оплатити половину ставки акцизного податку протягом перших двох місяців з початку дії нових норм і 3/4 нової ставки - протягом третього місяця. Про це розповіла голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, повідомляє 112 Україна в середу, 7 листопада.    

"До ставок податку коефіцієнт 0,5 - це означає, що те, що було прийнято в першому читанні в разі, якщо людина насправді хоче і думає про розмитнення і сплату платежів, то вони зможуть заплатити лише половину ставки. На засіданні комітету всім було зрозуміло, що це найбільше, що можна зробити для встановлення нових ставок акцизного податку, - ще раз їх змінити і поставити коефіцієнт 0,5, аби прискорити розмитнення", - сказала Южаніна.   Вона уточнила, що протягом 60 днів діятиме коефіцієнт 0,5; протягом третього місяця - 0,75.  

"І 90 днів, що залишилися, - бо в нас загальний період 180 днів, - це з тією новою ставкою, але без застосування штрафних санкцій. Я сподіваюся, що всі бажаючі зможуть розмитнити," - додала нардеп.  

Вона допустила, що законопроекти № 8487 і № 8488 про розмитнення авто на єврономерах і санкції за нерозмитнені машини вже завтра розглянуть у парламенті.  

"Якщо ми зараз встигаємо повністю з таблицями, які, я думаю, найближчим часом з'являться в відформатованому вигляді, ми встигнемо", - сказала Южаніна.  

Як повідомлялося, напередодні комітет Ради з питань податкової та митної політики підтримав і рекомендував парламенту розглянути на засіданні два законопроекти про податок на ввезення авто з іноземною реєстрацією.  

А сьогодні "євробляхери" влаштували масову акцію протесту, перекривши рух в урядовому кварталі Києва.