Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Орбан запевнив Україну в підтримці з боку Угорщини Офіційний Будапешт підтримує Україну, незважаючи на "антиугорські позиції" Києва, заявив прем'єр.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його уряд є проукраїнським, незважаючи на те, що український уряд має антиугорські позиції. Про це він заявив під час візиту до Праги, повідомляє Reuters у п'ятницю, 30 листопада.

"Позиція Угорщини є чіткою: ми - проукраїнський уряд, тому ми підтримуємо Україну", - сказав Орбан.  

"В Угорщині проукраїнський уряд у той час, як в Україні панує антиугорський уряд. Не дивлячись на це, ми не змінили нашої позиції і будемо підтримувати Україну в цьому конфлікті", - додав угорський прем'єр.

  Зі слів Орбана неясно, чи мав він на увазі підтримку України саме в загостренні ситуації у Керченській протоці, чи взагалі в конфлікті з Росією.  

Раніше в Будапешті двічі виступили із заявою щодо інциденту в Керченській протоці, але жодного разу не згадали про Росію.  

Нагадаємо, 15 листопада Віктор Орбан заявив, що домовленості з чинним політичним керівництвом України для Угорщини не видаються можливими. Крім цього, прем'єр-міністр зазначив, що Україна - країна, яка не має осяжної перспективи вступу в НАТО чи в ЄС.