Новини України (2018 р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: Оппозиционный блок Вілкул стане кандидатом у президенти від Опоблоку Офіційно Вілкул буде висунутий у президенти від опозиції після з'їзду партії в січні.   Партія Опозиційний Блок на з'їзді в суботу, 15 грудня, прийняла рішення висунути кандидатом у президенти Олександра Вілкула.  

За словами глави політради Опоблоку Бориса Колесникова, кандидатуру Вілкула обрали, порадившись із профспілками, трудовими колективами, органами місцевого самоврядування, з лідерами промисловців і підприємців.  

Глава фракції Опоблок у парламенті Вадим Новинський повідомив, що Вілкул буде висунутий у президенти після з'їзду партії в січні.  

"У нас є потужна команда, у нас є всі умови для того, щоб ми перемогли на цих виборах", - повідомив Новинський, додавши, що у всіх регіонах країни будуть організовані передвиборчі штаби.   Сам Вілкул подякував усім за виявлену довіру.  

"Якщо на наступних виборах переможе або чинний президент, я не можу уявити, як це може бути, або хто-небудь, схожий на чинну владу, то це до кінця вже приведе країну до краху", - вважає нардеп.  

Нагадаємо, у жовтні Генпрокуратура просила Верховну Раду зняти з Вілкула недоторканність, але парламент не дав згоди на притягнення до кримінальної відповідальності представника Опоблоку.

  Як повідомлялося, 26 листопада Верховна Рада затвердила дату проведення виборів президента на 31 березня 2019 року.