Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: youtube Лавров звинуватив Порошенка в підготовці провокацій Україна нібито готує провокацію на адмінкордоні з Кримом, щоб продовжити воєнний стан, стверджують у РФ.

  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Україна готує провокацію на кордоні, повідомляється на сайті kp.ru в понеділок. 17 грудня.    

"Порошенко заявив, що воєнний стан він не продовжуватиме, якщо тільки не буде провокації на лінії зіткнення на Донбасі чи на адміністративному кордоні з Кримом. У нас є інформація, про це не раз говорила наш офіційний представник Марія Захарова, про те, що на лінії зіткнення українські військові сконцентрували близько 19 тисяч військових, велика кількість техніки, їм у цьому допомагають Великобританські й американські інструктори", - сказав він.  

"Додаткова інформація, яка у нас з'явилася і якій ми схильні вірити, що на останню декаду грудня Порошенко планує провокацію на кордоні з Російською Федерацією, на кордоні з Кримом. Він отримає відповідь - мало не здасться, наша країна - це наші кордони", - заявив Лавров.  

За його словами, провокацію на кордоні з Кримом Київ обговорює "разом зі своїми західними кураторами".

  Увечері 25 листопада біля Керченського моста спецназ РФ захопив три українські кораблі. В результаті, було поранено шістьох українських військовослужбовців. ФСБ Росії звинуватила українську сторону в "небезпечних маневрах" під час заходу в "закриту акваторію територіального моря РФ".

  Нагадаємо, закон про воєнний стан набрав чинності 28 листопада. Він утверджує президентський указ про введення воєнного стану на 30 діб у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях і внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.