Новини України (2017-2018 р.р.)

Использованы материалы интернет ресурса "КорреспонденТ.net"

Фото: twitter.com/VGroysman Лавров сам придумав інформацію про провокації, вважає Гройсман Російський міністр "сам це придумав", вважає український прем'єр. Гройсман зазначив, що Україна ніколи не створювала прецедентів для провокацій.

Україна не здійснювала і не готує жодних провокацій. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, коментуючи заяву глави МЗС РФ Сергія Лаврова про підготовку Києвом провокацій на кордоні з Кримом.

 

Виступаючи на прес-конференції в Брюсселі в понеділок, 17 грудня, Гройсман заявив, що Лавров "сам це придумав", повідомляє Європейська правда.

"Україна ніколи, ніде не створювала жодних прецедентів для провокацій. Більше того, те, що трапилося в Азовському морі, не є провокацією. Це абсолютно брутальний напад Збройних сил Російської Федерації під їхнім державним прапором проти нашої суверенної держави, проти українського флоту, проти українських моряків", - сказав Гройсман.

За його словами, сьогодні "питання полягає в тому, що наші військовополонені перебувають у них за ґратами".

"Тому я думаю, що це чергова спроба Російської Федерації виправдати свою дикість і неприховану військову агресію", - сказав прем'єр і порадив Лаврову, "зробити все від нього залежне, щоб українські моряки були звільнені".

Раніше сьогодні глава МЗС РФ заявив, що Україна нібито готує провокацію біля адмінкордону з Кримом в кінці грудня, щоб продовжити воєнний стан, який закінчується 26 грудня.