Новини Законодавства України

Пошук по новинах

Постанова КМУ від 28.05.2012 р. №477 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000 р. № 1192 , набере чинності одночасно із Законом від 22.05.2012 р. №4795-VКабмін вніс зміни до Порядку надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним (постанова від 02.08.2000 р. №1192 Про надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним ).

Змінами уточнено, що незалежно від того, чи є середньомісячний сукупний дохід сім’ї нижчим від прожиткового мінімуму для сім’ї, щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним надається у грошовій формі.

При цьому розмір допомоги на догляд розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні 6 місяців, але не може бути більшим за мінімальну зарплату.

«Дебет-Кредит»

Использованы материалы сайта газеты "Интернет ресурс ''Дебет-Кредит''"