Новини Законодавства України

Пошук по новинах

ВР внесла зміни до Податкового кодексу щодо особливостей стягнення податку на прибуток суб'єктів господарської діяльності, отриманої від надання готельних послугВерховна Рада сьогодні ухвалила Закон про внесення змін до розділу XX Податкового кодексу України щодо особливостей стягнення податку на прибуток суб'єктів господарської діяльності з надання готельних послуг.

Згідно із Законом, трьох-, чотирьох- та п'ятизіркові готелі тимчасово звільняються від оподаткування за умови, якщо дохід від реалізації послуг з розміщення шляхом надання номера для тимчасового проживання становить не менше 50% сукупного доходу за відповідний податковий період (а не 75%, як це передбачено чинною нормою).

Як стверджувалося у пояснювальній записці до проекту, теперішнє значення частки доходу від реалізації послуг з розміщення є доволі високим і не створює необхідних умов для зменшення суб'єктами господарювання вартості основних готельних послуг. Прийняття Закону забезпечить поліпшення умов ведення готельного бізнесу в Україні і сприятиме розвитку туризму.

Зазначимо, що Закон ухвалено на основі урядового законопроекту №10724, зареєстрованого у ВР тільки вчора, 5 липня.

ЛІГА:ЗАКОН

Использованы материалы сайта газеты "Интернет ресурс ''Дебет-Кредит''"