Новини Законодавства (2017-2018 р.р.)

Для виправлення ІПН покупця 

У графі 2 РК, який складається для виправлення помилки в ІПН покупця, допущеної у податковій накладній, зазначається причина коригування: «Виправлення помилки в індивідуальному податковому номері покупця».

 

Для зарахування коштів за іншим договором

У графі 2 «Причина коригування» РК до ПН, який складається при зарахуванні попередньої оплати, отриманої по одному договору, в погашення заборгованості за поставлені товари/послуги по іншому договору, зазначається причина коригування «Залік попередньої оплати в рахунок оплати поставлених товарів/послуг за іншим договором № від ». 

 

  Для анулювання ПН

 У випадку помилкового складання податкової накладної на операцію з постачання товарів/послуг (складення двох податкових накладних на одну операцію з постачання товарів/послуг) та реєстрації їх в ЄРПН, платник податку, з метою виправлення допущеної помилки, має право скласти РК до помилкової (другої) ПН.

При цьому у полі «Дата складання» зазначається «поточна» дата, тобто дата, на яку було виявлено помилку щодо зайво складеної податкової накладної, а у графі 2 такого розрахунку зазначається: «Виправлення помилки». 

***

Читайте також: ДФС запровадила нові види причин для складання РК