Новини Законодавства (2017-2018 р.р.)
Использованы материалы интернет ресурса "ЮРЛИГА"

Legal 500, 2018 рекомендує Скляренко, Сидоренко та Партнери серед найкращих юридичних фірм з вирішення судових спорів в Україні.

 

У 2017 році адвокатське об'єднання працювало над низкою складних справ щодо прав інтелектуальної власності, трудового права, адміністративних, корпоративних, інвестиційних та майнових спорів, а також кримінальних проваджень, пов'язаних з посадовими злочинами.

 

Legal 500 також рекомендує Олександра Скляренка, Андрія Сидоренка та Андрія Тригуба серед провідних судових юристів в Україні.

 

«Серед головних переваг нашого підходу до вирішення спорів - ефективна регіональна мережа адвокатів, профільна спеціалізація юристів та поєднання судового захисту з PR і GR інструментами», - коментує Олександр Скляренко.

 

Скляренко, Сидоренко та партнери - юридична фірма повного циклу. Значний досвід адвокатського об'єднання у сфері вирішення спорів щорічно одержує визнання провідних українських та міжнародних професійних рейтингів, зокрема The Legal 500; the Ukrainian Law Firms; Вибір клієнта.