Новини Законодавства (2017-2018 р.р.)

Національний банк України розглядає можливість посилення організації захисту приміщень банків в Україні. Це передбачено проектом постанови НБУ  "Про затвердження Змін до Правил з організації захисту приміщень банків в Україні”. 

Регулятор зауважує, що останнім часом збільшилася кількість звернень до Національного банку з боку громадян, правоохоронних органів, адвокатів та органів прокуратури з питань, пов’язаних із непорозуміннями в частині надання банками в оренду індивідуальних сейфів та надходження інформації щодо зникнення з них майна клієнтів. Враховуючи це, а також з метою вдосконалення вимог щодо захисту приміщень банків в Україні й вищезазначений проект постанови.

Крім того, є потреба удосконалити чинні норми захисту приміщень банків в Україні та підвищити захист працівників банку, що здійснюють роботу з готівкою.

Проект цього документу, на думку НБУ, дасть змогу вдосконалити діючи вимоги до організації захисту приміщень банків в Україні, підвищити контроль за окремими приміщенням з метою зменшення можливого негативного впливу людського фактору, а також підвищити вимоги до захисту працівників банку, що здійснюють роботу з готівкою.

Усі пропозиції та зауваження до проекту приймаються до 15 червня цього року на поштову або електронну адресу НБУ:

  • Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент грошового обігу.
  • Електронна адреса: 11emis@U0H; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..