Новини Законодавства (2017-2018 р.р.)

Держказначейство звертає увагу платників податків, що з 02.07.2018 р. функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998). 

Усі нові рахунки (за областями) можна переглянути тут>>

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством було встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві та будуть діяти до 11.09.2018 (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується  10.09.2018 р.

 

З 11.09.2018 р. кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться  платникам як нез’ясовані надходження.

 

Враховуючи зазначене, з метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Держказначейство наголошує на необхідності сплати платниками податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.

***

Читайте також:

  •  З 2 липня діють нові рахунки для сплати податків, зборів: у реквізитах більш ніж 100 000 помилок
  • З 10 вересня сплачувати податки можна буде тільки за новими рахунками – роз’яснення від ДФС
  • До 11 вересня діють старі рахунки для сплати податків, - повідомлення від Держказначейства.