Новини Законодавства (2019 р.)
10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Несвоєчасна сплата ПДФО та ВЗ: які штрафи? 

Які штрафи встановлені за несвоєчасну сплату ПДФО та ВЗ? 

Умови подання підприємством декларації з прибутку за 9 місяців

Чи потрібно подавати малому підприємству (яке раніше звітувало раз на рік з податку на прибуток) декларацію з податку на прибуток та фінзвітність за 9 місяців 2019 року? 

Чи потрібно застосовувати РРО при отриманні оплати через ПТКС? 

ФОП - платник ІІІ групи ЄП надає приміщення в оренду ФОПу ІІ групи. Оплата за оренду здійснюється на рахунок з різних платіжних терміналів. Чи потрібно застосовувати РРО? 

Кількість працівників протягом кварталу змінювалась: як скласти форму №1ДФ? 

Як скласти звіт за ф. №1ДФ у випадку, якщо кількість працівників протягом кварталу змінювалася? 

Продаж ОЗ фізособі: як скласти ПН? 

Оскільки в червні 2019 р. СГ вирішив продати авто, то з липня амортизація не нараховувалася. Залишкова вартість авто станом на 30.06.2019 р. становила 22 тис. грн. У жовтні 2019 р. СГ продав авто звичайній фізособі за ціною 27 600 грн (з ПДВ). Як правильно оформити ПН? 

Працівник працює в іншому місті: чи буде службове відрядження?

Підприємство знаходиться в Києві і не має філіалів. Приймається працівник з м. Одеса для роботи в Одесі. Як оформити такого працівника? Чи потрібно оформлювати йому відрядження? Чи здійснювати доплату за роз’їзний характер роботи?

Внесок до статутного капіталу НА: облік та оподаткування

Засновники (фізособи - резиденти) вносять свою частку в статутний капітал правами на інтелектуальну власність (ціну визначено експертною оцінкою). Як відображається в обліку такий внесок? Як оподатковується така операція?

Продаж нерухомості юрособою - «єдинником»: як оформити та оподаткувати?

Юрособа – платник єдиного податку ІІІ групи планує продати приміщення. Чи потрібно проводити експертну оцінку приміщення? Як оформити та оподаткувати цю операцію?

Чи можна роботодавця примусити оплатити листок тимчасової непрацездатності?

Працівниця перебуває у відпустці для догляду за дитиною. Також надала листок з тимчасової непрацездатності по вагітності та пологах на 126 календарних днів. Чи можна не оплачувати такий лікарняний? Чи буде штраф у разі неоформлення лікарняного?

Звіт за формою №1ДФ: як складається?

Як складається податковий розрахунок за формою №1ДФ?