Новини Законодавства (2020 р.)
Законопроєктом №4075 пропонується внести зміни до ст. 6 Закону про порядок виїзду з України щодо тимчасового обмеження права на виїзд у зв'язку з податковою заборгованістю

8 вересня 2020 року у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №4075 "Про внесення змін до статті 6 Закону України "Про порядок виїзду з України і в"їзду в Україну громадян України" щодо тимчасового обмеження права на виїзд з України у зв'язку із податковою заборгованістю". Автором є нардеп зі "Слуга народу" Д. Володіна.

Проєктом пропонується обмежити право громадянина України на виїзд з України, якщо він ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на нього судовим рішенням або рішенням інших органів (посадових осіб), що підлягає примусовому виконанню в порядку, встановленому законом, - до виконання зобов’язань або сплати заборгованості зі сплати аліментів, податків, зборів, ЄСВ.

У разі прийняття цей Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!