Новини Законодавства (2020 р.)
Якщо податковий орган провів перевірку, яка одночасно має ознаки як камеральної, так і документальної, то це свідчить про порушення порядку перевірок

Якщо податковий орган провів перевірку, яка одночасно має ознаки як камеральної, так і документальної, то це свідчить про порушення порядку перевірок внаслідок чого перевірку уважають протиправною. Зазначає Бухгалтер.ua.

Відповідний висновок містить постанова ВС/КАС в постанові від 13.10.2020 р. у справі №813/7410/14.

Спір полягав у тому, що податкова перевірка була камеральною, тобто мала б проводитись виключно по документах податкової звітності. Проте податковий орган під час даної перевірки брав до уваги не лише дані податкової звітності позивача, як передбачають норми ПКУ, а й копії документів, надані Центральним офісом з обслуговування великих платників податків ДПС у м. Києві, а саме: акти державного виконавця, згідно з якими визначена загальна вартість об'єктів фінансового лізингу, що повернуті лізингодавцю у зв'язку із неналежним виконанням умов договору.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!