БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 12 квітня 2019 року № 783

Про скасування реєстрації та реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в територіальному виборчому окрузі № 50

До Центральної виборчої комісії 12 квітня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року разом з іншими документами щодо відкликання довіреної особи кандидата на пост Президента України в територіальному виборчому окрузі № 50 Бурдужі Анни Валеріївни та реєстрації Соболєвської Кристини Олексіївни його довіреною особою в указаному виборчому окрузі.
Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.
Постановою Комісії від 22 лютого 2019 року № 366 (v0366359-19) Бурдужу Анну Валеріївну зареєстровано довіреною особою кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. в територіальному виборчому окрузі № 50.
За змістом частини восьмої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" (474-14) кандидат на пост Президента України у будь-який час до дня виборів може прийняти рішення про відкликання довіреної особи та про внесення іншої кандидатури замість вибулої. Відповідна заява разом з письмовою згодою внесеної кандидатури подається до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною третьою цієї статті.
Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Соболєвської К.О. довіреною особою кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. в територіальному виборчому окрузі № 50, вимогам зазначеного Закону (474-14) .
Враховуючи викладене, відповідно до пункту 7 частини другої статті 25, частини другої статті 66, частин першої - четвертої, восьмої - десятої статті 67 Закону України "Про вибори Президента України" (474-14) , керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (1932-15) , Центральна виборча комісія постановляє:
1. Скасувати реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Бурдужі Анни Валеріївни (v0366359-19) в територіальному виборчому окрузі № 50.
2. Зобов’язати Бурдужу А.В. негайно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення довіреної особи кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. в територіальному виборчому окрузі № 50.
3. Зареєструвати довірену особу кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Соболєвську Кристину Олексіївну в територіальному виборчому окрузі № 50.
4. Копію цієї постанови та посвідчення довіреної особи встановленої форми видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.
5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
Голова
Центральної виборчої комісії
Т.СЛІПАЧУК