БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.01.2019 № 41
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
04 квітня 2019 р.
за № 360/33331

Про затвердження знаків розрізнення, зразків, порядку та норм носіння форменого одягу працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду України

Відповідно до статті 61 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (2456-12) , пункту 7 Положення про службу державної охорони природно-заповідного фонду України (1127-2000-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2000 року № 1127, абзацу четвертого підпункту 47 пункту 4 Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України (32-2015-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року № 32, НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
Опис і зразки знаків розрізнення та форменого одягу працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду України;
Норми забезпечення форменим одягом працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду України та строки його носіння;
Правила носіння форменого одягу та знаків розрізнення працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду України (z0361-19) .
2. Керівникам служб державної охорони природно-заповідного фонду організувати забезпечення працівників служб державної охорони природно-заповідного фонду форменим одягом та знаками розрізнення встановлених зразків згідно із встановленими нормами.
3. Установити, що:
забезпечення форменим одягом та знаками розрізнення працівників служб державної охорони природно-заповідного фонду України здійснюється згідно із затвердженими пунктом 1 цього наказу описами та зразками, нормами та строками носіння після закінчення строків носіння раніше виданого форменого одягу та знаків розрізнення;
придбання форменого одягу здійснюється за рахунок та в межах коштів, передбачених на утримання спеціальних адміністрацій територій та об'єктів природно-заповідного фонду, а також інших джерел, не заборонених законом, з урахуванням установлених нормами строків носіння форменого одягу та знаків розрізнення.
4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 20 жовтня 2000 року № 171 (z0895-00) "Про затвердження Знаків розрізнення, зразків, порядку та норм носіння форменого одягу працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2000 року за № 895/5116 (із змінами).
5. Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду (Парчук Г.В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Міністр
О. Семерак
ПОГОДЖЕНО:
Заступник Голови
Комісії державних нагород та геральдики
Керівник Секретаріату
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні
Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
об'єднань профспілок
О. Дніпров
Р. Іллічов
О.О. Шубін
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології
та природних ресурсів України
28 січня 2019 року № 41

ОПИС І ЗРАЗКИ

знаків розрізнення та форменого одягу працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду України

( Див. текст (z0360-19F30) )
Директор
Департаменту екомережі
та природно-заповідного фонду
В.В. Клід
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології
та природних ресурсів України
28 січня 2019 року № 41
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
04 квітня 2019 р.
за № 360/33331

НОРМИ

забезпечення форменим одягом працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду України та строки його носіння

Назва
Кількість на одну особу
Строк носіння, років
1. Вихідний формений одяг
Капелюх
1
6
Шапка зимова
1
6
Костюм чоловічий (кітель, брюки)
1 комплект
3
Костюм жіночий (кітель, брюки/спідниця)
1 комплект
3
Сорочка чоловіча типу А
2
3
Сорочка чоловіча типу Б
1
3
Блузка жіноча типу А
2
3
Блузка жіноча типу Б
1
3
Краватка чоловіча
2
3
Краватка жіноча
2
3
Туфлі чоловічі
1 пара
3
Туфлі жіночі
1 пара
3
Плащ чоловічий
1
6
Куртка зимова
1
6
Кашне
1
6
Чоботи чоловічі утеплені
1 пара
3
Чоботи жіночі утеплені
1 пара
3
Рукавички типу А
1 пара
3
Рукавички типу Б
1 пара
3
Ремінь для брюк
1
3
2. Повсякденний формений одяг
Кепі
2
3
Капелюх польовий
1
6
Шапка флісова
2
6
Куртка тактична
1
3
Брюки тактичні
2
3
Фуфайка з короткими рукавами
1
3
Теніска
2
3
Сорочка з довгими рукавами
1
3
Сорочка тактична
1
3
Куртка тактична демісезонна
1
6
Куртка польова зимова
1
6
Брюки утеплені
1
6
Напівчеревики
1 пара
3
Черевики зимові
1 пара
3
Рукавички тактичні зимові
1 пара
6
3. Екіпірування та спорядження
Ремінь універсальний
2
3
Рюкзак
1
6
Костюм-дощовик (куртка, брюки)
1
6
Чоботи вологостійкі
1 пара
6
Плащ-накидка
1
6
Формений одяг підлягає заміні у випадках його радіаційного, хімічного та іншого пошкодження під час виконання службових обов'язків.
У разі звільнення із займаної посади, якщо строки носіння форменого одягу не закінчились, працівник служби державної охорони природно-заповідного фонду України зобов'язаний здати формений одяг, виданий йому спеціальною адміністрацією території (об'єкта) природно-заповідного фонду.
Предмети форменого одягу, які не втратили свого зовнішнього вигляду та функціональних властивостей, можуть використовуватись після закінчення строку їх носіння.
4. Знаки розрізнення та фурнітура
Нарукавні емблеми служби державної охорони природно-заповідного фонду України, нарукавні емблеми служби державної охорони територій (об'єктів) природно-заповідного фонду, нагрудні знаки із зазначенням посади працівника служби державної охорони природно-заповідного фонду України, кокарди та ґудзики видаються разом з предметами вихідного та повсякденного форменого одягу, для якого вони призначені, на строк його носіння.
Особистий жетон з індивідуальним номером видається в одному екземплярі для кожного працівника служби державної охорони природно-заповідного фонду України після призначення його на посаду та на строк перебування його на цій посаді. Дублікати особистих жетонів не виготовляються.
У разі звільнення працівника служби державної охорони природно-заповідного фонду України із займаної посади особистий жетон здається до спеціальної адміністрації території (об'єкта) природно-заповідного фонду.
Директор
Департаменту екомережі
та природно-заповідного фонду
В.В. Клід