БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
Указ
Президента України

Про призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях

Відповідно до Указу Президента України від 17 жовтня 2018 року № 334 (334/2018) "Про стипендії Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях" постановляю:
1. Призначити стипендії Президента України дітям з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях:
АНДРОЩУК Олександрі Сергіївні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Волинська область)
АРТЮХОВУ Олександру Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Харківська область)
БАГНЮКУ Максиму Романовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
БАРАБАШУ Василю Сергійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Рівненська область)
БЕЗРУКОВУ Миколаю Павловичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Дніпропетровська область)
БИЧКОВОМУ Данилу Дмитровичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (м. Київ)
БОНДАР Єлизаветі Олександрівні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з карате (Полтавська область)
БОНДАРЕНКО Любові Володимирівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Запорізька область)
БУДНИК Роксолані Володимирівні бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Тернопільська область)
БУДНІК Елеонорі Рітісівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)
БУТЕНКО Валерії Олександрівні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
ВАНАСАУН Анні Юріївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Чернівецька область)
ВІРЧЕНКУ Олексію Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)
ГАНЗЮКУ Данилу Руслановичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Одеська область)
ГІРЧУКУ Даніілу Анатолійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань зі спортивних танців на візках (Чернігівська область)
ГЛУХОВУ Володимиру Дмитровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з боротьби вільної та греко-римської (Херсонська область)
ГРИЦЕНКУ Владиславу Олеговичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Кіровоградська область)
ГРОМАДСЬКОМУ Максиму Сергійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)
ДАВИДОВИЧ Анастасії Сергіївні - учасниці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)
ДЕЙНЕЦІ Богдану Леонідовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)
ДЕНИСЕНКУ Руслану Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів (Сумська область)
ДЕРИБАСУ Іллі Сергійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Дніпропетровська область)
ДИКУН Анастасії Юріївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (м. Київ)
ДОЦЮРІ Івану Івановичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Волинська область)
ДРАБЮК Олені Олексіївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (Одеська область)
ДРАПКІНУ Андрію Андрійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Херсонська область)
ЄВЧЕНКУ Данилу Вадимовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
ЗАГОРОДНЄВУ Назару Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)
ІВАНОВУ Владиславу Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Донецька область)
ІВАНОВУ Кирилу Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Луганська область)
ІВАНОВУ Юрію Костянтиновичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)
ІВАНЮКУ Роману Олеговичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з тхеквондо (Хмельницька область)
КАПУСТЕЙ Андріані Андріївні -учасниці всеукраїнських спортивних змагань з лижних перегонів (Закарпатська область)
КАЦУ Леву Олеговичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Запорізька область)
КІБЛЯРУ Богдану Романовичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з футболу (м. Київ)
КЛОЧКУ Сергію В'ячеславовичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (м. Київ)
КОБИЛИНСЬКІЙ Дар'ї Олегівні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з пауерліфтингу (Рівненська область)
КОЛБАСІНУ Тихону Григоровичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Одеська область)
КОНЬОВУ Валерію Андрійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)
КОСТІНІЙ Марії Олексіївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)
КУЗЬМЕНЧУКУ Богдану Руслановичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Київська область)
КУЗЬМІНЧУК Вікторії Володимирівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Житомирська область)
КУРТАНИЧ Камілі Василівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з гірськолижного спорту (Закарпатська область)
КУРТАНИЧУ Михайлу Васильовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з гірськолижного спорту (Закарпатська область)
КУШНІР Євгенії Станіславівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Дніпропетровська область)
ЛИКОВІЙ Віолеті Олегівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі стрільби кульової (Дніпропетровська область)
ЛІПОВОМУ Антону Антоновичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тхеквондо (Запорізька область)
ЛІТВЯХОВІЙ Валерії Олександрівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Донецька область)
ЛОБАШЕВІЙ Романі Романівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Волинська область)
ЛОЙЧЕНКУ Антону Дмитровичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Чернігівська область)
ЛЯШЕНКУ Олександру Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Запорізька область)
МАХНИК Аніті Володимирівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Дніпропетровська область)
МЕЖЕРИЦЬКОМУ Сергію Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Херсонська область)
МИХАЛЬЧУК Марії Володимирівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Тернопільська область)
МИШКОВЕЦЬ Вікторії Романівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Волинська область)
МОШЕНСЬКІЙ Дар'ї Сергіївні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Харківська область)
НЕВОЛЬНІЧЕНКО Кристині Олександрівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
НОСОВІЙ Анні Андріївні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Чернігівська область)
ОВЧАРЕНКУ Максиму Віталійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Полтавська область)
ОДИНЕЦЬКІЙ Анастасії Олексіївні - учасниці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)
ПАСІЧНИКУ Віталію Петровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Житомирська область)
ПЕРЕСОЛЯКУ Августину Анатолійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Закарпатська область)
ПОГОРЕЛОВІЙ Діані Андріївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Дніпропетровська область)
ПОЛТАВЦЮ Філіпу Руслановичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Полтавська область)
ПОЛЮХУ Миколі Ростиславовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Рівненська область)
ПОРТЯНКО Єлизаветі Юріївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)
ПРОКАЗІНУ Владиславу Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
ПРОНІНУ Михайлу Юрійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Дніпропетровська область)
РИБАЛЬЧЕНКУ Кіріллу Сергійовичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Миколаївська область)
РЯБІНІНУ Нікіті Юрійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з футзалу (Одеська область)
САВЧЕНКУ Івану Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
САФОНОВІЙ Юлії Артурівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Харківська область)
СЄНІЧКИНУ Ігорю Володимировичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з бадмінтону (Вінницька область)
СИРИЦІ Олексію Олексійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з бадмінтону (Київська область)
СІВАКОВІЙ Анні Сергіївні - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Кіровоградська область)
СЛАБОУЗ Анастасії Сергіївні - учасниці всеукраїнських спортивних змагань з пляжного волейболу (м. Київ)
СУЛТАНОВУ Іллі Сергійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Тернопільська область)
ТЕГЗІ Івану Івановичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Закарпатська область)
ТОКАР Ксенії Сергіївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з пауерліфтингу (Волинська область)
ТРИКІШІ Максиму Андрійовичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з плавання (м. Київ)
УСИКУ Максиму Павловичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Полтавська область)
УСТИМЕНКО Вікторії Максимівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (м. Київ)
ФОМЕНКО Тетяні Романівні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Донецька область)
ХИЛИМЕНДИК Софії Володимирівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)
ХИМИЧУ Дмитру Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Вінницька область)
ХОШАБІ Нікіті Сергійовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Житомирська область)
ЧАРУШИНУ Володимиру Олексійовичу - срібному призеру всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Харківська область)
ЧОРНІЙ Кетино Олегівні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань зі спортивного орієнтування (Харківська область)
ЧОРНОКОЗ Іванні Сергіївні - бронзовій призерці всеукраїнських спортивних змагань з баскетболу (Кіровоградська область)
ШЕВЧЕНКУ Дмитру Андрійовичу - учаснику всеукраїнських спортивних змагань з тенісу настільного (Полтавська область)
ШЕНГУРУ Юрію Олександровичу - чемпіону всеукраїнських спортивних змагань з плавання (Полтавська область)
ШПАТКІВСЬКІЙ Марії Миколаївні - чемпіонці всеукраїнських спортивних змагань з легкої атлетики (Вінницька область)
ЩОКІНУ Олексію Вікторовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з футзалу (Одеська область)
ЯРОШОВЦЮ Дмитрію Романовичу - бронзовому призеру всеукраїнських спортивних змагань з голболу (Житомирська область)
ЯЦЬКОВІЙ Софії Сергіївні - срібній призерці всеукраїнських спортивних змагань з волейболу (Тернопільська область).
Президент України
П.ПОРОШЕНКО
м. Київ
24 квітня 2019 року
№ 161/2019