БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
Указ
Президента України

Про делегацію України на Пленарне засідання міжнародного режиму експортного контролю "Австралійська група"

1. Утворити делегацію України на Пленарне засідання міжнародного режиму експортного контролю "Австралійська група" (3-7 червня 2019 року, м. Париж, Французька Республіка) у такому складі:
ШАМШУР
Олег Владиславович
-
Надзвичайний і Повноважний Посол України у Французькій Республіці, глава делегації
КАСЬЯНОВ
Андрій Юрійович
-
радник відділу нових викликів і загроз - секретаріату Національного органу України з виконання Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України, заступник глави делегації
САМОЙЛОВА
Оксана Олександрівна
-
головний спеціаліст відділу забезпечення виконання міжнародних зобов'язань України у сфері нерозповсюдження та експортного контролю Департаменту аналітичної і правової роботи, міжвідомчої та міжнародної взаємодії Державної служби експортного контролю України
СКІПАЛЬСЬКИЙ
Андрій Петрович
-
генеральний директор Директорату громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України.
2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на Пленарне засідання міжнародного режиму експортного контролю "Австралійська група".
3. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку фінансування участі делегації України в Пленарному засіданні міжнародного режиму експортного контролю "Австралійська група".
Президент України
П.ПОРОШЕНКО
м. Київ
3 травня 2019 року
№ 181/2019