БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.05.2019 № 185

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13 грудня 2018 року № 1023 (із змінами) (далі - Зміни), що додаються.
2. Департаменту забезпечення комунікацій та органiзацiйно-аналiтичної роботи забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.
3. Юридичному департаменту довести Зміни до відома Державної регуляторної служби України.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Міністр
О. МАРКАРОВА
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
02 травня 2019 року № 185

Зміни

до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік новим пунктом такого змісту:
"
46.
Реалізація положень Закону України від 23.11.2018 № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" (2628-19)
Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження форми заяви про включення до Електронного реєстру суб'єктів господарювання, які використовують спирт етиловий для виробництва продукції хімічного і технічного призначення, парфумерно-косметичної продукції, оцту з харчової сировини"
І півріччя
Міністерство фінансів України / Департамент податкової політики
Нормативне забезпечення реалізації державної політики у сфері справляння та адміністрування акцизного податку із спирту етилового
В. о. директора Департаменту податкової політики
Л. П. МАКСИМЕНКО
(Текст взято з сайту Мінфіну України http://www.minfin.gov.ua)