БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.03.2019 № 126
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 квітня 2019 р.
за № 393/33364

Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 30 листопада 2012 року № 1246

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" (481/95-ВР) , підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України (н) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, НАКАЗУЮ:
1. Внести до наказу Міністерства фінансів України від 30 листопада 2012 року № 1246 (z2133-12) "Про затвердження Інструкції з ведення Єдиного державного реєстру виробників спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2012 року за № 2133/22445, такі зміни:
1) у заголовку наказу та пункті 1 слова "коньячного і плодового" замінити словами "коньячного і плодового та зернового дистиляту", слова "спирту-сирцю виноградного" замінити словами "дистиляту виноградного спиртового", після слів "спирту-сирцю плодового," доповнити словом "біоетанолу,";
2) пункт 2 викласти в такій редакції:
"2. Державній фіскальній службі України (Власов О.С.) забезпечити формування, ведення та розміщення на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України Єдиного державного реєстру виробників спирту етилового, коньячного і плодового та зернового дистиляту, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, дистиляту виноградного спиртового, спирту-сирцю плодового, біоетанолу, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.".
2. Внести до Інструкції з ведення Єдиного державного реєстру виробників спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (z2133-12) , затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 2012 року № 1246, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2012 року за № 2133/22445, такі зміни:
1) у заголовку (z2133-12) Інструкції слова "коньячного і плодового" замінити словами "коньячного і плодового та зернового дистиляту", слова "спирту-сирцю виноградного" замінити словами "дистиляту виноградного спиртового", після слів "спирту-сирцю плодового," доповнити словом "біоетанолу,";
2) у тексті Інструкції слова "коньячного і плодового" замінити словами "коньячного і плодового та зернового дистиляту", слова "спирту-сирцю виноградного" замінити словами "дистиляту виноградного спиртового", після слів "спирту-сирцю плодового," доповнити словом "біоетанолу,";
3) у додатку до Інструкції слова "коньячного і плодового" замінити словами "коньячного і плодового та зернового дистиляту", слова "спирту-сирцю виноградного" замінити словами "дистиляту виноградного спиртового", після слів "спирту-сирцю плодового," доповнити словом "біоетанолу,".
3. Департаменту податкової політики Міністерства фінансів України забезпечити:
подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;
оприлюднення цього наказу.
4. Цей наказ набирає чинності з 01 липня 2019 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на заступника Міністра фінансів України Верланова С.О. та в.о. Голови Державної фіскальної служби України Власова О.С.
Міністр
О. Маркарова
ПОГОДЖЕНО:
В.о. Голова
Державної фіскальної служби України
О. Власова