БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
07.10.2020 № 1833

Про внесення змін до додатка до Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій у сфері електроенергетики

Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (1540-19) та "Про ринок електричної енергії" (2019-19) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Унести зміни до додатка до Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій у сфері електроенергетики (z1221-13) , затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 11 липня 2013 року № 899, виклавши його в новій редакції, що додається.
2. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Голова НКРЕКП
В. Тарасюк
Додаток
до Порядку визначення регуляторної
бази активів суб'єктів природних
монополій у сфері електроенергетики
(пункт 3.4)

ГРУПИ

активів ліцензіатів з розподілу електричної енергії, які входять до складу регуляторної бази, яка створена після переходу до стимулюючого регулювання, та строки їх корисного використання

( Див. текст (v1833874-20F12) )