БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
11.09.2020 № 17-1
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 вересня 2020 р.
за № 881/35164

Про затвердження Порядку подання Пенсійному фонду України відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Відповідно до абзацу третього підпункту 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року № 681 (681-2019-п) "Про оптимізацію надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення", пунктів 9, 10 Положення про Пенсійний фонд України (280-2014-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року № 280 (із змінами), правління Пенсійного фонду України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити Порядок подання Пенсійному фонду України відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, що додається.
2. Департаменту інформаційних систем та електронних реєстрів (Малецький О.) подати цю постанову на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Ця постанова набирає чинності через десять днів з дня її офіційного опублікування.
Голова правління
Є. Капінус
ПОГОДЖЕНО:
Перший заступник
Міністра цифрової трансформації України
Міністр соціальної політики України
О. Вискуб
М. Лазебна
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
юстиції України
11 вересня 2020 № 3139/5,
Постанова правління
Пенсійного фонду України
11 вересня 2020 № 17-1
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 вересня 2020 р.
за № 881/35164

ПОРЯДОК

подання Пенсійному фонду України відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

1. Цей Порядок визначає процедуру подання Пенсійному фонду України відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про дату та місце народження фізичної особи та її походження, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені (далі - інформаційна взаємодія).
2. Інформаційна взаємодія здійснюється з використанням даних Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі - Реєстр), який містить конфіденційну інформацію про фізичну особу, на центральному рівні в електронному вигляді інформаційно-телекомунікаційними засобами із застосуванням засобів технічного та криптографічного захисту інформації відповідно до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (80/94-ВР) .
3. Інформаційну взаємодію забезпечують державне підприємство, що належить до сфери управління Міністерства юстиції України та визначене адміністратором Реєстру, та Пенсійний фонд України.
4. Інформаційна взаємодія здійснюється з дотриманням вимог законодавства у сфері захисту інформації, рівень захисту якої повинен відповідати ступеню обмеження доступу до неї.
5. Інформаційна взаємодія здійснюється безоплатно та передбачає передачу на запит Пенсійного фонду України відомостей про дату та місце народження фізичної особи та її походження, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені засобами системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів відповідно до Положення про електронну взаємодію державних електронних інформаційних ресурсів (606-2016-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2016 року № 606.
6. Перелік та обсяг відомостей, які надаються на запит, структура інформаційних повідомлень, що передаються та приймаються, строки впровадження програмного забезпечення для інформаційної взаємодії, процедура взаємодії інформаційних систем та зміни до них, визначаються в договорі про інформаційну взаємодію відповідно до Порядку організації електронної інформаційної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (357-2018-п) , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 357.
7. Електронні дані повинні містити інформацію з Реєстру, актуальну на дату передання відповіді на запит.
8. Інформація, що передається з Реєстру у порядку інформаційної взаємодії, використовується виключно для призначення, перерахунку, поновлення, припинення, продовження виплати пенсій, надбавок, допомог, доплат та компенсацій або переведення з одного виду пенсії на інший і не може бути передана третій стороні, якщо інше не передбачено законом.
Директор Департаменту
приватного права
Міністерства юстиції України
О. Ференс
Директор Департаменту
інформаційних систем
та електронних реєстрів
Пенсійного фонду України
О. Малецький