БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
Untitled Document

Який орган зобов'язаний затверджувати штати і тарифікаційні списки для громадської фізкультурно-спортивної організації? Чи мають право зменшити в третьому кварталі ц.р. заробітну плату через підвищення зарплати в бюджетній сфері? Чи зараховується період роботи тренером-викладачем у ДЮСШ до педагогічного стажу?

Т.Дмитрієва, М.Запоріжжя

Відповідь.

У запитанні не зазначено, про яку громадську фізкультурно-спортивну організацію йдеться. Якщо це обласна громадська організація, її штатний розклад затверджується в порядку, визначеному її статутом. Як правило, статутом передбачається затвердження штатного розкладу президією обласного органу і погодження його з вищим органом з підпорядкування.

Тарифікаційні списки складаються і затверджуються для тренерів-викла-дачів, які працюють у спортшколах чи секціях. При цьому слід керуватися наказом Держкомспорту від 28.01.2002 р. №84 (зі змінами). "Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій фізичної культури і спорту" (додаток 21). У додатку зазначено, що тарифікаційний список затверджує керівник вищого органу, у віданні якого є спортивна школа.

Щодо причин зменшення заробітної плати в третьому кварталі поточного року дописувачу варто звернутися до свого вищого органу з підпорядкування — ЦР фізкультурно-спортивного товариства.

З питань щодо зарахування педагогічного стажу тренерам-викладачам спортивних шкіл слід керуватися наказом Держкомспорту від 29.12.2002 р. №2850 "Про затвердження Порядку виплати щомісячної надбавки за вислугу років і Порядку виплати щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків окремим категоріям працівників спортивних шкіл всіх типів та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю".

Т. ГОНЧАР, консультант

"ПРАЦЯ І ЗАРПЛАТА" № 45 грудень