БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...
ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
31.12.2003 N 22-1
Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
20 січня 2004 р. 
за N 85/8684 
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови Пенсійного фонду N 4-3 (za147-08) від 01.02.2008 )

Про затвердження Тимчасової методики визначення показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях національної економіки, для призначення пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 р. N 1783 (1783-2003-п) "Про заходи щодо поліпшення пенсійного забезпечення громадян" правління Пенсійного фонду України ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити Тимчасову методику визначення показників середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях національної економіки, для призначення пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Методика (z0085-04) ) , що додається.
2. Юридичному управлінню Пенсійного фонду України (Рябцева Т.Б.), управлінню надходження доходів Пенсійного фонду України (Литвиненко В.В.) разом з управлінням статистики праці Державного комітету статистики (Григорович Н.В.) подати цю постанову для державної реєстрації до Міністерства юстиції України.
3. Пенсійний фонд України є відповідальним за достовірність інформації, що використовується для розрахунку показників середньої заробітної плати (доходу) для призначення пенсій.
4. Розрахунки згідно з Методикою (z0085-04) здійснюються Пенсійним фондом України за погодженням з Держкомстатом України.
5. Контроль за правильністю первинних адміністративних даних Пенсійного фонду України та розрахунків, проведених згідно з Методикою (z0085-04) , здійснює Держкомстат України.
Формат надання інформації Пенсійним фондом України Держкомстату України визначається згідно з Угодою про інформаційне співробітництво, укладеною ними.
6. Роз'яснення щодо застосування Методики (z0085-04) надає Пенсійний Фонд України за погодженням з Держкомстатом України в частині питань, що входять до його компетенції.
Голова правління
Б.Зайчук