БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Еквівалент двоокису вуглецю

 
 
Еквівалент двооксиду вуглецю - умовна одиниця, парниковий ефект якої дорівнює парниковому ефекту викидів однієї тонни двооксиду вуглецю. Перерахування викидів парникових газів у фізичних одиницях до еквівалента двооксиду вуглецю здійснюється з використанням коефіцієнтів (потенціалів глобального потепління).
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Вимог до документів, у яких обґрунтовуються обсяги антропогенних викидів та абсорбції парникових газів, для отримання листа-підтримки власником джерела викидів, на якому планується реалізація проекту спільного впровадження (Вимоги до документів, розд.2) 25.06.2008 N 32 (z0664-08)
 
Еквівалент двооксиду вуглецю - умовна одиниця обсягу будь-якого парникового газу, парниковий ефект якої дорівнює парниковому ефекту викидів однієї тонни двооксиду вуглецю. Перерахування викидів парникових газів у фізичних одиницях до еквівалента двооксиду вуглецю здійснюється з використанням офіційно затверджених коефіцієнтів (потенціалів глобального потепління).
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Вимог до підготовки проектів спільного впровадження (Вимоги, розд.2) 25.06.2008 N 33 (z0665-08)