БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Еквівалентна побутова барабанна сушильна машина

Еквівалентна побутова барабанна сушильна машина

- модель побутової барабанної сушильної машини, розміщеної на ринку, з такою самою номінальною завантаженістю, технічними та експлуатаційними характеристиками, рівнем споживання енергії, ефективністю конденсації, часом виконання стандартної програми для бавовни, а також акустичним поширенням шуму у повітрі під час сушіння, як в іншої моделі побутової барабанної сушильної машини, розміщеної постачальником на ринку під іншим торговим кодом.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Технічного регламенту енергетичного маркування побутових барабанних сушильних машин (Технічний регламент, п.4) від 31 травня 2017 р. № 380 (380-2017-п) м.Київ

Еквівалентна побутова барабанна сушильна машина

- модель побутової барабанної сушильної машини, введеної в обіг, з такою самою номінальною завантаженістю, технічними та експлуатаційними характеристиками, рівнем споживання енергії, ефективністю конденсації, часом виконання стандартної програми для бавовни, а також акустичним поширенням шуму у повітрі під час сушіння, як і інша модель побутової барабанної сушильної машини, введена в обіг виробником під іншим торговим кодом.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для побутових барабанних сушильних машин (Технічний регламент, п.4) 19 червня 2019 р. № 534 (534-2019-п) м.Київ
"Еквівалентна побутова барабанна сушильна машина" означає модель побутової барабанної сушильної машини, введеної в обіг з такими самими показниками номінальної завантаженості технічними та експлуатаційними характеристиками, обсягом енергоспоживання, ефективністю конденсації (де це доречно), часом виконання стандартної програми сушіння бавовни, а також акустичною емісією шуму у повітрі під час сушіння, як і в іншої моделі побутової барабанної сушильної машини, введеної в обіг з іншим комерційним кодом тим самим виробником.
РЕГЛАМЕНТ КОМІСІЇ (ЄС) № 932/2012 від 3 жовтня 2012 року про імплементацію Директиви Європейського Парламенту і Ради 2009/125/ЄС стосовно вимог до екодизайну для побутових барабанних сушильних машин (ст.2) 03.10.2012 ( див. текст (984_008-12) )