БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Екзаменатор

 
 
Екзаменатор - це особа, яка має необхідну професійну підготовку, досвід та допуск для проведення теоретичної або професійної перевірок (тестування) спеціалістів відповідного напрямку для видачі/продовження терміну дії відповідного свідоцтва або кваліфікаційної відмітки.
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Правил сертифікації навчальних закладів цивільної авіації України з підготовки спеціалістів з організації повітряного руху (Правила, п.1.6) 02.04.2004 N 275 (z0526-04)
 
Екзаменатор - це особа, яка має необхідну професійну підготовку, досвід та затверджена Державіаслужбою для проведення теоретичної, професійної або льотної перевірок (тестування) авіаційного персоналу для видачі/продовження терміну дії відповідного свідоцтва або кваліфікаційної відмітки.
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАГЛЯДУ ЗА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ БЕЗПЕКИ АВІАЦІЇ Н А К А З Про затвердження Правил сертифікації авіаційних навчальних закладів цивільної авіації з підготовки льотного складу в Україні (Правила, п.3.1) 17.08.2005 N 601 (z0981-05)
 
Екзаменатор - особа, яка має необхідну професійну підготовку, досвід для проведення процедури перевірки професійної придатності слухачів за відповідним напрямом для видачі або продовження строку дії відповідного сертифіката про підготовку.
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Правил сертифікації навчальних закладів цивільної авіації України з підготовки, перепідготовки, підтвердження/відновлення та підвищення кваліфікації персоналу з наземного обслуговування (Правила, п.1.3) 26.02.2013 № 118 (див. текст) (z0446-13)