БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Економічно обґрунтовані витрати

 
 
Економічно обґрунтовані витрати - витрати, визначення яких здійснюється з дотриманням вимог стандартів, нормативів, норм, технологічних регламентів та врахуванням надання послуг нормованої якості.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ Р І Ш Е Н Н Я Про затвердження Порядку регулювання тарифів на загальнодосту пні телекомунікац ійні послуги (Порядок, п.1.5) 02.04.2009 N 1438 (z0363-09)
 
Економічно обґрунтовані витрати - витрати, визначення яких здійснюється з дотриманням вимог стандартів бухгалтерського обліку, державних та галузевих нормативів використання матеріальних та паливно-енергетичних ресурсів (далі - нормативи), норм оплати праці, технологічних регламентів та врахуванням виконання робіт (надання послуг) нормованої якості.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ РІШЕННЯ Про затвердження Порядку регулювання тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (Порядок, п.1.2) 29.03.2012 № 169 (див. текст) (z0588-12)
 
Економічно обґрунтовані витрати - витрати, визначення яких здійснюється з дотриманням вимог стандартів, норм і нормативів трудових та матеріальних витрат, технологічних регламентів та врахуванням надання послуг нормованої якості.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ РІШЕННЯ Про затвердження Порядку регулювання тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку операторів телекомунікацій (Порядок, п.1.6) 25.10.2012 № 540 (див. текст) (z1901-12)