БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Забезпечення конкурсної пропозиції

 
 
Забезпечення конкурсної пропозиції - надання учасником замовнику гарантій щодо забезпечення виконання ним зобов'язань у зв'язку з поданням пропозиції конкурсного відбору шляхом укладення договору про забезпечення конкурсної пропозиції на суму, що не перевищує 10 відсотків ціни пропозиції конкурсного відбору.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження Порядку проведення конкурсу із закупівлі товарів, робіт і послуг у рамках реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та заходів, пов'язаних з реалізацією таких проектів і виконанням зобов'язань сторін Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату за кошти, отримані від продажу частин встановленої кількості викидів парникових газів, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України (Порядок, п.2) від 16 липня 2012 р. № 672 (див. текст) (672-2012-п) м. Київ
 
Забезпечення конкурсної пропозиції - надання учасником конкурсу відповідальному замовнику гарантій виконання своїх зобов'язань у зв'язку з поданням конкурсної пропозиції, у тому числі такі види забезпечення, як перерахування коштів на рахунок замовника, банківська гарантія, порука тощо.
ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА Про затвердження нормативно-правового акта з питань здійснення закупівель товарів, робіт і послуг (Положення про здійснення Національним банком України закупівель товарів, робіт і послуг, пов'язаних із розробленням дизайну, виготовленням захищеного паперу, банкнот, монет і державних нагород України, їх зберіганням, транспортуванням та обліком, п.3) 07.11.2013 № 440 (див. текст) (z2039-13)