БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Забезпечення фізичного захисту

 
 
Забезпечення фізичного захисту - практичне виконання комплексу заходів на рівні держави, відомства та експлуатуючої організації, спрямованих на реалізацію цілей та вимог фізичного захисту, передбачених законодавством України, міжнародно-правовими нормами та рекомендаціями.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЯДЕРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ Облік та контроль ядерного матеріалу, фізичний захист ядерного матеріалу і ядерних установок. Тлумачний словник українських термінів. Словники термінів: українсько-англо-російський, русско-украинско-английский, englіsh-russіan-ukraіnіan НП 306.7.086-2004 (ТЛУМАЧНИЙ СЛОВНИК УКРАЇНСЬКИХ ТЕРМІНІВ) 08.06.2004 N 101 (v0101578-04)
 
У цьому Порядку термін "забезпечення фізичного захисту" вживається у такому значенні: здійснення організаційно-правових та інженерно-технічних заходів, спрямованих на досягнення цілей фізичного захисту ядерної установки, об'єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, іншими джерелами іонізуючого випромінювання.
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ Н А К А З Про затвердження Порядку контролю за забезпеченням фізичного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання (Порядок, п.1.2) 17.10.2011 N 621/1095/656 (z1267-11)