БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Вертикально інтегрована господарська організація

 
 
Вертикально інтегрована господарська організація - суб'єкт господарювання, який разом з особами, пов'язаними з ним прямо або опосередковано відносинами контролю, здійснює передачу або розподіл і щонайменше одну із функцій з виробництва або постачання електричної енергії.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про засади функціонування ринку електричної енергії України (ст.1) м. Київ, 24 жовтня 2013 року № 663-VІІ (див. текст) (663-18)
 
 
Вертикально інтегрована господарська організація - суб'єкт господарювання, утворений відповідно до законодавства з метою провадження господарської діяльності на ринку електричної енергії, що здійснює передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і, щонайменше, один з видів діяльності - виробництво або постачання електричної енергії.
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ ПОСТАНОВА Про затвердження методичних рекомендацій стосовно підготовки плану заходів щодо забезпечення відокремлення та незалежності діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (Методичні рекомендації, п.1.4) 08.07.2013 № 884 (див. текст) (v0884862-13)