БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Ветеринарна діяльність

 
 
Цей розділ включає діяльність із лікування тварин і контролю за станом сільськогосподарських тварин і тварин - домашніх улюбленців. Цю діяльність здійснюють кваліфіковані ветеринари у ветеринарних лікарнях, на фермах, псарнях або розплідниках, у власних консультаційних приміщеннях, в операційних або ж в інших місцях Цей розділ також включає амбулаторне лікування тварин.
Цей клас включає:
- турботу про здоров'я тварин і контрольні заходи щодо тварин, які утримують на фермах
- турботу про здоров'я тварин і контрольні заходи щодо тварин - домашніх улюбленців.
Цю діяльність здійснюють кваліфіковані ветеринари у ветеринарних лікарнях, на фермах, псарнях або розплідниках, у власних консультаційних приміщеннях, в операційних або ж в інших місцях.
Цей клас також включає:
- роботу асистентів ветеринара або іншого допоміжного ветеринарного персоналу
- клініко-патологічні та інші діагностичні заходи щодо тварин
- амбулаторне лікування тварин
- вакцинацію тварин
Цей клас не включає:
- утримання тварин на фермах без лікування, див. 01.62
- стриження овець, див. 01.62
- обстеження поголів'я стада, групування тварин, випас худоби, вихолощування птиці, див. 01.62
- штучне запліднення, див. 01.62
- утримання тварин - домашніх улюбленців без лікування, див. 96.09.
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ Про затвердження Методологічних основ та пояснень до позицій Класифікації видів економічної діяльності (Методологічні основи, Додаток, ПОЯСНЕННЯ ДО КЛАСИФІКАЦІЇ ВИДІВ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ (КВЕД-2010), розд. M, п.п.75, 75.00) 23.12.2011 № 396 (див. текст) (v0396832-11)
 
 
"Ветеринарна діяльність" - система державних ветеринарних, ветеринарно-санітарних і протиепізоотичних заходів, спрямованих на попередження виникнення, поширення і ліквідацію заразних хвороб тварин, попередження і лікування незаразних хвороб тварин, захист людей від хвороб, спільних для людей і тварин, забезпечення контролю за виробництвом продуктів тваринного походження й охорону території держав Сторін від занесення збудників заразних хвороб тварин з інших держав.
Угода між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі ветеринарної медицини (ст.1) м.Мозир, 1 серпня 2002 року (див. текст) (112_036)