БУДЬ ЛАСКА ЗАЧЕКАЙТЕ, ЙДЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ...

Тимчасове посвідчення громадянина України

Тимчасове посвідчення громадянина України
- документ, який посвідчує особу і підтверджує її належність до громадянства України.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про громадянство України (ст.1) м.Київ, 18 січня 2001 року N 2235-ІІІ (2235-14)
Тимчасове посвідчення громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України і видається особі, яка досягла чотирнадцятирічного віку, набула громадянства України та взяла зобов'язання припинити іноземне громадянство протягом двох років з дня набуття громадянства України.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус (ст.28) м. Київ, 20 листопада 2012 року № 5492-VІ (5492-17)
Тимчасове посвідчення громадянина України
- документ, який посвідчує особу і підтверджує її належність до громадянства України.
Тимчасове посвідчення видається особам, які досягли шістнадцятирічного віку, набули громадянства України та взяли зобов'язання припинити іноземне громадянство протягом одного року з моменту набуття громадянства України.
Тимчасове посвідчення видається на строк до 1 року.
Тимчасове посвідчення оформляється і видається особам відповідним підрозділом Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб у разі їх проживання в Україні, дипломатичними представництвами та консульськими установами України в інших державах - у разі їх проживання за кордоном.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А Про затвердження Правил оформлення і видачі тимчасового посвідчення громадянина України (Правила, п.п.1,2,3,4) від 17 липня 2003 р. N 1111 (1111-2003-п) м.Київ